Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Továbbtanulás de azzal, akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Továbbtanulás de azzal, akit kedvelek?

Figyelt kérdés
Őszintén. 3. éve vagyok szerelmes egy srácba, és ő ezt nagyon is jól tudja. A suli nem jön be egyikünk szüleinek sem, nekünk sem, és továbbtanulni kiderült, hogy ugyanoda megyünk. De sajnos van valami más is. Az utóbbi időben kiderült, hogy van egy csaj, aki szintén oda akar menni, mint mi, de a "volt/jelenlegi nemtudom szerelmem" KEDVELI ŐT. Mondom mi a jó isten, mert egyébként úgy volt még egy napja, hogy őt nem érdeklik a lányok, a tanulásra fog koncentrálni. Nem is értem. Az se biztos, hogy kedvelem még. Tudjátok.. az van, ha egy fiú sok lánnyal haverkodik szorosabb értelemben, de eközben valaki kedveli őt, akkor néha-néha annyi érzelmet veszítünk iránta azért, mert mást kedvel, (és ez rossz érzés) hogy végül már ott tartunk, hogy hű lehet kiszerettem belőle. Nos az van, hogy ez így nem lehet. Nem bírnék ki mégtöbb időt vele, méghozzá ugyanabba a suliba. Eredetileg a tanárok miatt, plusz egy picikét miatta is el akartam menni, aztán a közösség miatt, és ez most nagyon nem jó. Annyi mindent kell tanulnom az iskolába, hogy van, éjfélig tanulok du.4 órától. Most a legrosszabb, mert írunk, és egy héten 5x kell bejárnom a városba, mely 3km-re van innen, persze a tanulás miatt. Annyira nem tudom, hogy mit tegyek, hogy az már katasztrófa.
2023. szept. 28. 21:46
 1/4 anonim válasza:
90%
Konkrétan nem értem hogy itt mi a kérdés
2023. szept. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Menjél másik iskolába. Én se értem a kérdést.
2023. szept. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Most azzal van bajod, hogy mindennap látnod kell?

Ha akart volna valamit tőled, akkor már rég elhivott volna. Lepj mar tul rajta, lehet hogy mire megismerned, nem az akire gondolsz. Normalis, hogy vagysz valakire, keresd masik sracot, aki viszonozza az erzeseid

2023. szept. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem alkottok egy párt, így nem lehet releváns választ adni. Bár hogy lehet igazán szeretni valakit, akivel nem is kommunikálsz rendszeresen.... Most még amúgy is a tanulás az első. Ha majd pedig érettebb leszel másképp látod majd a dolgokat.
2023. szept. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!