Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kicsit parázok az első szextől...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit parázok az első szextől...?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, nem volt még kapcsolatom. Igazábol nagyon szeretnék már szexelni, rendszeresen masztizok stb, de lehet, hogy mégsem állok készen.

Hány évesen "kéne" elveszitenem a szüzességem?

Ha nem várom meg hogy kapcsolatom legyen, hanem csak ugy lefekszek valakivel az nagyon kurvás?

Mi van, ha az első barátom idősebb és tapasztaltabb lesz, én meg szűz?

Gáz lenne elsőre csak orális szexbe belemenni?

Mi az amitől átlagban a fiuknak jó lesz a szex?

Szexchattel mi a helyzet?

Hogyan kezdeményezzek szexet?

Ha a partner nem néz ki annyira jól, akkor is lehet élvezni?


Kb ezek a kérdéseim. Ha bárki tud bármi hasznosat, légyszii irjon! Nagyon köszii (ja és ne röhögjetek ki xd)



ápr. 29. 20:03
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
89%
Nem gaz, oralal jo kezdeni
ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 VadApuci válasza:
100%

az, hogy hány évesen kéne elvesztened,azt igazából te döntöd el, amikor készen állsz rá

ha nem kapcsolatban veszíted el..az is tőled függ, hogy ez a te értékrendedbe belefér-e, hogy vársz a szerelemre, vagy érzelemmentesen akarod

az idősebb partnerrel semmi gond, ha odafigyel rád, és nem csak a szüzességed akarja elvenni

az orális szex jó kezdésnek, ha mindketten csak annyit akartok

minden embernek mások az igeényei, ezt majd a partnereddel tudod megbeszélni

a szexchat, mint fantázia nem rossz, de összehasonlíthatatlan az igazi szexxel

sok féleképpen kezdeményezhetsz. kihívó öltözködés..puszik, simogatás intim helyzet teremtése

az,hogy a partner nem néz ki jól? ha neked nem jön be, attól még maga a szex lehet jó..de gondodld el..olyan emberrel kerülsz intim helyzetbe akihez igazából nem vonzódsz...sztem jobb olyannal,aki tényleg tetszik neked

ez volt a rövid válaszom ;)

ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 grafno ***** válasza:
27%
Nagy mutter már 17evesen gyereket szült és a dedi meg 16 évesen. De azok az idők már elmúltak.
ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
39%
én sajnos még sosem voltam első egy lányak sem pedig minden vágyam ez volt mióta elkezdtek érdekelni a lányok :(
ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

A tapasztaltságnál sokkal fontosabb, hogy a partnered figyeljen rád, és ne csak egy megdugható lyuk legyél a szemében. Szóval így tekintve kockázatos, hogy egy légyottban veszítsd el egy olyannal, akit esetleg nem is érdekelsz, csak a saját vágyait elégíti ki benned. Nem biztos, hogy krvás, ha nem kapcsolatban veszíted el. De hogy jó élmény legyen, ne hagyjon benned traumákat, úgy kéne az, hogy egy bensőségesebb viszonyban legyél a partnereddel. Én el nem tudom képzelni, hogy jó lehet az, ha csak úgy lefekszel valakivel hirtelen vágyból. Mármint elsőnek.


Én mindenképp azt javasolnám, hogy igen, várd ki az alkalmat, hogy egy jó párod legyen, akivel nem csak annyi a terved, hogy megdugjon.


Aztán az teljesen egyértelmű, hogy fokozatosan érdemes eljutni a szexig. A petting az szinte mindig része a szexnek. Nem bszni akarunk. Így az orál is jó bevezető. Fokozatosan ismerjétek meg egymás testét.


Hogy mitől jó a fiúnak, azt tőle kérdezd meg. Nagyon fontos a kommunikáció. Neked is tudtára kell hoznod a partnerednek, hogy neked hogyan jó. Ez egy kölcsönös dolog kell legyen. Anélkül semmi értelme.


Szexet nem kell úgy igazán kezdeményezni... az csak alakul. Vágytok egymásra, akkor úgysem tudtok ellenállni a másiknak meg a szükségleteiteknek.


Ha valaki nem tetszik, azzal nem tudom miért akarnál szexelni, vagy úgy egyáltalán bármi komolyabbat barátságnál. Ezt a kérdést nem értem. Ha nem tetszik, nem vonzó, akkor hogy a francba jönne képbe bármi több, mint a beszélgetés? 😃 nem! Aki nem vonz, azzal nem érdemes komolyabbat tervezni. Zárd le az ilyen ismertkedéseket. Ha 1-2 randi után sincs semmi érzés benned, akkor kuka, mert nem is lesz.

ápr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
16 éves vagy, még csak párkapcsolatod sincs ami miatt aktuális lenne a téma, bőven ráérsz mindenre, nyugodj meg, ha eljön az idő érezni fogod hogy mi oké neked és hogyan:D
ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem ezt a kérdést egy fiú írta ki.


Legalábbis remélem!


Ellenkező esetben jól teszed, ha parázol, de még jobban, ha nem szxelsz és főleg nem gumi nélkül.

ápr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
0%
16 éves gyerekként miért kell szxelni?!
ápr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
"16 éves gyerekként miért kell szexelni" Bruhh senki nem mondta, hogy kell, nyilván nem kell. Azzal kezdtem, hogy SZERETNÉK. De te gondolom 16 éves gyerekként még plüssökkel játszottál, nyugi amugy nem itélünk el.
ápr. 29. 22:36
 10/51 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon beteg vagy Kérdező! Nem tudtad, hogy a házasság előtti szexuális együttlét BŰN? Az örök kárhozatra jutsz így!
ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!