Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit javasoltok, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az van, hogy a legjobb barátom tetszik. Ő az egyetlen és egyben a legjobb barátom. 2 hónapja ismerjük egymást. Nem tudom, hogy ő mit érez irántam, szerintem semmit. Viszont én nagyon szerelmes vagyok belé. Annyira szeretem őt. A családom nem tud róla, hogy szeretem, mert csak piszkálnának vele. Nincs kivel megosztanom az ügyet, így tanácsot sem tudok senkitől kérni. Sokan szokták mondani, hogy “gáz, ha a lány kezdeményez”, így ezt nem merem, bevallani meg még inkább nem merem. Meg hát 2 hónapja ismerem, tehát az is olyan, amiért nem merem neki bevallani, de nagyon erősen és egyre erősebben érzem, hogy szeretem őt. Félek még attól is, hogyha visszautasítana, akkor tönkremenne a barátságunk. Mit tegyek? Ő 18F én 17L

2023. szept. 29. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

2 honap keves ido, te meg a honneymoon szakaszba vagy, varj meg par honapot es utana gondolkozz el tenyleg bejon-e..

Az meg csak a csavotol fugg hogy megromlik-e a baratsag, ha a lany visszautasitja mert o nem lat tobbet kettejuk kozott. Tapasztalat :)

2023. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 2 hónapos barátságot be lehet áldozni egy kapcsolatért. 6 év ismerettség után más lenne a helyzet, de 2 hónap elég kevés idő. Nem gáz, ha lányként kezdeményezel, de nem is kell direktben kezdeményezni, próbálhatsz utalni dolgokra és figyelni a reakcióját.
2023. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Dícsérd meg többször,mosolyogj rá, legyenek közös programok és ha kölcsönös részéről az érzelem, ő is tenne lépést feléd. Én vallottam szerelmet volt osztálytársnak anno,össze is jöttünk, de elég könnyen otthagyott.. Szóval részemről én bánom, hogy elmondtam. A mostani kedvesem magától vett észre és keresett, valahogy úgy érzem nagyobb értéknek is tart (így), mint az előző.

De ha utalsz rá hogy tetszik neked, reméljük hogy ő is lép.

20L

2023. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Még csak két hónapja ismered. Tehát nem is ismered eléggé. Vagyis valójában a szerelembe vagy szerelmes, nem pont őbelé.

Aki szeret, nem fél. Te viszont félsz.

Miért gondolod, hogy esetleg el kéne mondanod neki? Mit vársz attól, ha elmondod?

2023. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Két hónap egy barátságból semennyi, ezt bármikor be lehet áldozni azért, hogy megtudd, hogyan működnétek párkapcsolatban egymással.
2023. okt. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!