Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az rossz ha beleszerettem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az rossz ha beleszerettem a mostoha bátyámba akivel 14 éves korom óta együtt nőttem fel?

Figyelt kérdés
2023. szept. 30. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Rossz, de nem igazán tehetsz róla. Az érzelmeidet nem lehet irányítani.
2023. szept. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Szóval van egy fiú, akinek 14 éven át még a létezéséről sem tudtál. Majd (kis túlzással) egyik napról a másikra a testvéreddé válik. A kategóriából ítélve max. 19-20 éves lehetsz, de valószínű, hogy inkább 16-18. Ebben a korban pedig 2-3 év alatt nem lesz valakiből úgy igazából, érzelmi értelemben is testvér. Vagy csak elég ritkán. Belegondolva: ha mondjuk nekem (F) 14 éves koromban hirtelen lett volna egy mostohahúgom, elég nehezen tudnám elképzelni, hogy akkor testvérként tekintettem volna rá. Főleg, ha még be is jön.

Nem tudom, hogy a jog szerint így mennyire számítotok testvérnek, de egyébként én semmi rosszat, vagy elítélendőt nem látok ebben. Nyilván nem a legszerencsésebb helyzet, de ahogy #1 is írta, az érzelmeidet nem tudod irányítani.

2023. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
De cuki ^^ Tiszta Marmalade Boy ^^
2023. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Azert van valami gyonyoruen luzer abban, hogy ott van tobb szazezer fiu es ferfi aki szoba johet, de te arra moccansz rá akivel anyud szexuális élete egy háztartásba zárt, és akinek a hugyát évek óta vakarod a WC ulokerol. Romcsi
2023. okt. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem semmi rossz nincs benne. Nem vér szerinti rokon.

Ami kellemetlen lenne, ha később szakítotok. Akkor a szakítástól kezdve kínos lesz minden találkozás, ami megmérgez minden ünnepi összejövetelt (mert hétköznap csak-csak el lehet kerülni, hogy ne ugyanaznap/ugyanabban az órában látogassatok haza, de egy karácsonyi ebédet vagy egyéb nagy ünnepi összejövetelt bunkóság tönkretenni a ti kettőtök szaktása miatt)


Nekem van egy szomszédom, ahol a házaspár mindkét tagjának volt gyereke az előző házasságból, és a férfi fia feleségül vette a nő lányát, amikor mindketten befejezték az egyetemet (azt hiszem, ráadásul egyidősek is). Amikor a szüleik összeházasodtak, akkor 10 évesek voltak, szóval több, mint 10 évet "vártak" egymásra. Azt nem tudom, hány évesen kezdtek járni, és azt sem tudom, hogy mikor jelentették be a szülőknek, hogy ők ketten szeretik egymást. De most van három gyerekük és nagyon jól megvannak.

2023. okt. 1. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor rossz, ha nem viszonozza.
2023. okt. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
14 evesen mar nem alakul ki testveri kapcsolat.. az max olyan 6 eves korig ervenyes de az se fix. Meg attol mert 2 felnott ossze kerul nem kenyszerithetik testveri kapcsolatba a gyerekeiket.. ez olyan mint ha azt mondanak joci holnaptol bela a batyad ..
2023. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Csakegysajt95 ***** válasza:
50%
Hát ilyen ez. Én 18 évesen ismertem meg az unokatestvéreimet.. nagy agymunka kellett hozzá hogy ne a szerelmi zónába tegyem a srácot...
2023. okt. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs kivetnivalom. Nem vagytok verszerinti rokonok
2023. okt. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!