Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány a buszon és az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány a buszon és az iskolában gyakran rám tekint akkor ez mit jelent, vagy csak fel keltetem az érdeklődését?

Figyelt kérdés
2023. okt. 3. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában semmit, de ha meg szeretnél győződni, szólítsd meg.
2023. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelenthet valamit, de ennyi alapján kár esélyeket találgatni. Egyszerűbb, ha odamész beszélgetni.
2023. okt. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, lehet hogy ismerős vagy, ezért néz téged.
2023. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül kell emögé sokat képzelni. Én is ismerek egy lányt, minden reggel a buszmegállóban leseget engem, ha ugyanazzal a busszal jövünk haza, megvárja, hogy én is leszálljak, csak hogy el tudjon köszönni tőlem. Közben meg van barátja, és egyébként azért viselkedik így, mert barátilag kedvel.

Nem kell minden mögé szerelmet képzelni. De persze az sem igaz, hogy ne nézhetne téged mondjuk az a lány azért, mert bejössz neki. Ez is simán előfordulhat, csak azt mondom, hogy ennyiből semmi konkrétumot nem lehet leszűrni. _Lehet ezért is, azért is. De a legtisztább talán az, ha próbálod megismerni, beszédbe elegyedni vele. Úgy hamarabb ki fog derülni, hogy mik a szándékai.

2023. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Látásból ismer. Ennyi.
2023. okt. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!