Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akivel kb 1 hete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel kb 1 hete snapen strekelek és felkeltette az érdeklődésem. Hiába írok neki megnézi, de nem válaszol. Nagyon gáz lenne ha mondjuk instán is ráírnék?

Figyelt kérdés
Nem ismerősöm, még sose találkoztunk. Milyen szöveggel kéne indítanom?

2022. jún. 9. 03:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj rá. Ha akarna, akkor válaszolna Snapen, mikor megnézi az üzeneteid. Ha még Instán is ráírsz, akkor simán veheti zaklatásnak, és letilthat mindenhol, hogy hagyd már békén végre.
2022. jún. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked úgy jobban esik, ráírhatsz, viszont esélyes, hogy valóban le fog tiltani. De legalább elmondthatod, hogy te megpróbáltad.
2022. jún. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne írj rá, ne legyél needy. Találsz sokkal jobbat nála.
2022. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Te szoktál magadról képet küldeni? Mert szerintem megpróbálhatod azért a képekkel felhívni magadra a figyelmet. Hátha felkelted te is az érdeklődését. Írni én sem írnék
2022. jún. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél cringe
2022. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!