Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » F16/L16 a barátnőm szülei...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

F16/L16 a barátnőm szülei sajnos nem engedik hogy barátnőmmel aludjak egy ágyban náluk 3 éve vagyunk együtt 9 évig voltunk osztálytársak és a szülei is ismernek engem jó ember vagyok nem dohányzom se iszok ti nektek hány évesen engedték meg?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek mert már mióta akarunk együtt aludni barátnőmmel de a szülei sose engedték meg még a szülinapján se és nem tudjuk mi tévők legyünk

2023. okt. 3. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Én se engedném meg hogy vki rakja a tini lányom(nagyon könnyű hülyíteni tinilányt), 18 tól viszont szabad lenne a pálya mivel felnőtt
2023. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem akarunk dugni mi csak egymás karjaiban akarunk aludni és amúgy is a f*sz nappal is fel tud állni
2023. okt. 3. 14:53
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Itt nem ezen van a hangsúly hogy ti nem akartok. Ha igaz se hiszi el majd senki. Sajnos nem tudtok mit tenni, nekem is volt ilyen barátnőm, mármint a szülei voltak ilyenek. Bele kell törődni, idővel nem lesz akadálya. Vagy mondjátok el hogy már szexeltek akkor már nem mindegy? Max találkozni se találkozhattok majd, de az neked nagyon jó mert ilyen anyóst-apóst nem akarsz hidd el.
2023. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat
2023. okt. 3. 15:49
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Érthető. Majd ha már nem lesztek gyerekek.
2023. okt. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
A te szüleid sem engedik az együtt alvást? Mert ha ők igen, akkor egyszerűen aludjatok együtt nálatok.
2023. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a szülei tudják, hogy nappal is lehet szexelni, inkább csak nem akarnak szembesülni vele, hogy így telik az idő és már ekkora lányuk van.
2023. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm srácok a sok segítséget nektek hála barátnőm szülinapján nála alszok!
2023. okt. 6. 15:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem pont így van ahogy java kommentelő írja hogy nem szabad nem is kell stb... nekem is volt hasonló szitu szintén 16-7 éves koromban a csaj 15 volt. Masfél évig jártam le hozzá és jöttem haza télen nyáron mert este hazakuldtek ráadásul messze is laktunk egymásól... de másfél év után lassan de meg engedték mert ismertek és látták a hozzá állásom és hogy mennyire szeretem. Előtte apósom elbeszélgetett velem elég komolyan. Pedig már ismert másfél éve. De miután beszélgettünk lassan ő volt az aki mondta hogy nyugodtan aludjak nála ne menjek haza. És jól esett.

Idő kellett de meg enyhültek.

Javaslom próbálj meg szépen rá kérdezni vagy beszélni velük akàr külön apósoddal és hogy nagyon szereted becsületes vagy stb. Utána hátha elgondolkodnak rajta ők is.

Mert akárki akármit mond meglehet érteni a 16 éveseket is. Ők is szerelmesek vannak érzéseik és nem csak dugni akarnak mindig.. ők is vágynak kicsit komolyabb kapcsolatra.. vagy pl csak eggyütt feküdni és aludni. Mert az is jó érzés. Utána úgy jönne magától a többi az biztos igaz...de ami a fiatalok mellett szól az biztos jó lenne azért néha akkor is együtt feküdni és oda bújni akkor is!

De viszont ha hosszútávon nem fog alakulni akkor nembiztos hogy van értelme így folytatni...

(Kivéve ha nagyon hűséges vagy és kitartó!)

(Vannak olyanok akik egyből dugnának. De ha te nem olyan vagy akkor tisztelet a kivételnek) egyedül ezért bízhatsz benne mert te tudod magadról hogy nem csak arra mész.

Úgy hogy aki azt írja hogy nem így van akkor nem volt szerelmes 16 évesen. Vagy szintén 3 vagy 5 évig ilyen kapcsolata volt hogy talákoztak. Akkor az olyan ne írjon inkább semmit!!

Úgy hogy neked meg kitartást!

2023. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!