Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek “szerelmes” egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek “szerelmes” egy olyan emberbe akit csak képeken láttam és neten beszélünk?

Figyelt kérdés
Kicsit hülyén érzem magam mert nem tudom mit érzek. 2 éve beszélek ezzel a fiúval most nyáron lesz 3 de eddig csak írogattunk semmi több. Én az elején eléggé komolyan vettem ezt a barátságot minden szaron felsértődtem most viszont szeretem ha ír minden nap, de úgy érzem, hogy simán túl lennék rajta pár nap alatt ha nem beszélnénk többet…..
2023. okt. 25. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Lehetsz. Főleg, ha láttad videón is. Hallottad a hangját.
2023. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2023. okt. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes csak egy személyiségbe lehetsz.
2023. okt. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Lehetsz szerelmes, de nagyobb eséllyel vagy szerelmes a róla kialakított képbe, mint magába a fiúba. Ugyanis nem ismered eléggé, amit nem ismersz, nem szeretheted (kivétel a feltétel nélküli szeretet, de ezt evolúciós okokból az ember a gyereke iránt szokta érezni, nem a párja iránt).

Ilyenkor szokott előfordulni, hogy ha összejöttök, együtt éltek egy darabig, akkor megismered, és nagyon gyorsan és fájdalmasan törik majd a varázs, ugyanis már akaratlan elvárásaid lesznek a srác felé.


Azért leírom, hogy én is szerettem bele valakibe neten keresztül, szintén barátok voltunk sokáig, aztán hol kicsit több, hol kicsit kevesebb, bár mi néha találkoztunk, csak a távolság miatt ritkán. Aztán mikor összejöttünk, sok mindenben rájöttem, hogy nem olyan, mint amilyenre gondoltam. Aztán újra belészerettem, de tényleg igazán az emberbe, nem abba, amit hiszek róla. Azért nem volt könnyű menet, és sokszor ott lebegett a szakítás lehetősége, mielőtt ez kiforrott volna. De már 10+ éve együtt vagyunk, és már házasok is vagyunk.

2023. okt. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Első vagyok. Le lehet pontozni, de ha látod, hogy mit tesz, hogyan beszél, hogy néz ki, mit csinál, akkor igen, lehet szeretni. Vagy szerintetek például egy vak nem lehet szerelmes? Egy süket nem lehet szerelmes? Vagy egy lebénult ember? Az érzékek tompítva vannak, de attól még megismerheted a másikat, szeretheted őt. Aki mást mond, az szimplán hazudik. Értem, hogy a legtöbb ember felszínes, és nem érti ezt, olyan, mint egy állat, hogy a nemiszervek csattogása, a szagok, a feromonok és illatok hozza őket lázba, de van, akinek nem a testiség az elsődleges.
2023. okt. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szereted. Kötődsz hozzá, mert régóta beszéltek. Viszont biztosan sok mindent belelátsz, ami nincs is benne. Máshogy képzeled el, mást gondolsz róla. Egy embert igazán csak személyesen lehet megismerni, hiszen akkor látod teljes valójában, a gesztusait, mozdulatait, mindent. Na meg sokan élőben pl. nem is tudnak úgy beszélni, mint neten.

Meg hát írod, hogy gyorsan elfelejtenéd. Akkor ez meg pláne nem szerelem.

2023. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 October15 ***** válasza:
83%

Hát ha pár nap alatt túllennél rajta ha nem beszélnétek többet akkor alígha.


A "műfaj" alapvetően elhetséges persze. Csak itt én nem látom hogy ez történne és te sem írtál semmi ilyesmit. Miért érdekes ez akkor?


"Én az elején eléggé komolyan vettem ezt a barátságot minden szaron felsértődtem" Ezt azért kifejthetnéd mert nekem momentán üti egymást a kettő.

2023. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
van akik megrajzolt anime karakterekbe szerelmesek. vagy enekes, es filmsztarokba.
2023. okt. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz.. ez csak egy bekepzelt dolog.
2023. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!