Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek szerelmes egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes egy olyan személybe akiről csak képeket láttam?

Figyelt kérdés

Van egy srác akibe már egy ideje bele vagyok zúgva, ha ez nevezhető annak. Élőben nem láttam viszont soha, de az érdeklődési köréről egy kicsit tudok, és az egyik haverjával beszéltem is már. Ezek lehetnek valós érzelmek vagy hagyjam?


16l



2023. okt. 18. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hangját legalább hallottad, vagy esetleg videón?
2023. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek valós érzelmek, de nem szerelemről van szó, csupán tetszésről. Szerelmes csak egy ember lelkébe, személyébe lehetsz.
2023. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, de ez inkább vágyakozás. Én is voltam szerelmes olyan lányokba még fiatal koromban akikkel egy suliba jártam de a létezésemről sem tudtak.

Anime karakterekbe de még könyvbéli csajok illusztrációjáért is odavoltam. odavoltam.

Elképzeltem a velük töltött időt.

Ez sok embernél előfordul, főleg azoknál akik nem sikeresek az ellenkező nemnél és így próbálnak kompenzálni. Viszont a te korodban azért én már kinőttem ebből, nem lett jobb a helyzet, de nem áltatom magam ilyen képzelgésekkel.

2023. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem.
2023. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy ideálkép. Fogalmad sincs, hogy kicsoda, milyen ember.
2023. okt. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De azt nem tudjuk hogy szoktál e vele beszélgetni, ha igen akkor valós érzelmek.
2023. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez úgy működik, hogy a képhez kötsz egy részben általad kreált személyiségét, és a fotó alapján alkotott kép és a személyiség által kialakult személyben lehetsz szerelmes.
2023. okt. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez csak kiváncsiság és vágy. Ez még nem szerelem.
2023. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez állandó vita köztem és egy barátnőm között.

Beszélget egy pasival több, mint egy éve. Néha írásban, néha videón. Sosem találkoztak.

Szerintem plátói, izgalmas, és kész, de még az sem szerelem.

Szerinte ez szerelem.

2023. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!