Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy beleszerettem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emmy Checkered kérdése:

Lehet hogy beleszerettem?

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja kerültem új iskolába. Szerencsére lettek barátaim, és az osztály is befogadó.

Az egyik barátnőmet különösen szeretem. Magyarán rajongók érte. Nem tudnám megmondani hogy miért. Nem egetrengető sem a kinézete, sem a tulajdonságai, legtöbbször úgy érzem, nem is ismerem őt igazán eléggé, s ez is bánt.

Amikor találkozok vele, majd megőrülök az örömtől, s nagyon vágyódom a társaságára, az általa való testi érintésre. (Meg mondták már nekem, hogy magas az érzelmi intelligenciám, bár az érzelmeim igyekszem elnyomni és eltitkolni mások előtt.)

Ezidáig ölelkeztünk, ajándékoztam apróságokkal, odabújtam hozzá és megfogtam a kezét. De úgy érzem a napok végén, hogy ennyi nem elég. Hogy több vele töltött időre vágyódom.

Rajtam kívül vannak más barátnői is, és amikor velük van, elönt a féltékenység. Nem telik el úgy nap, hogy ne gondolnék rá. Mindig amikor eszembe jut ő, a gyomrom egybe van, ideges vagyok, a szívem hevesen ver, melkhasi és szív nyílalás gyötőr, olykor meg a sírás is kerülget.

Félek hogy eltávolodik tőlem és elvesztem. Már egy hónapja kínoz ez az egész. Nem tudom mi van velem.

(17L)



2023. nov. 4. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy ez csak erős baráti érzés. Gondoltál már erotikus dolgokra is vele kapcsolatban? Mert ha nem, akkor valószínűleg nem vagy szerelmes belé.
2023. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
88%
IGEN! Ha felteszed ezt a kérdést akkor valószínű.
2023. nov. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

van egy nagyon jó teszt erre:

képzeld el hogy csókolóztok

na ha ez inkább olyan, ehhh, nem igazán jó érzés, akkor barát

ha pedig el tudod képzelni, és élvezed, akkor valszeg van ott több is

2023. nov. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

(Nem gondolkodtam erotikus dolgokra őfelé.

Viszont most Az Utolsó Kommentelő javasolására elképzeltem a csókot, és hevesen ver a szívem. De nem vágyok ilyesmire. Bár gondolkodtam már azon, hogy egyszer megpusziljam az arcát.)


Köszönöm mindenkinek a válaszát!

2023. nov. 5. 10:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, csak erős barátság.
2023. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!