Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ítélkeznek így a barátnőim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélkeznek így a barátnőim?

Figyelt kérdés

Konkrétan ha tetszik valaki vagy iylesmi már félve mutatom meg a srác képét, mert egyből ítélkeznek lehordják mindennek. Valahogy nekem sosem tetszettek a bozontfejű melegítős fiúk, inkkább a nálam ídősebb kicsit kultúráltabb kinézetű okosabb srácok jönnek be. Mégis ez pár lány ismerősömnek olyan idegennek tűnik. Nem értem miért csibálják ezt.


16l



nov. 14. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak féltékenyek, mert tudják, hogy lenne esélyed és ezért mondják. Hogy ne legyen barátod. Én megértelek nekem is az ilyenek fiúkat jönnek be. Azonban szerintem nem baj ha más féle fiúk jönne be, mert akkor biztos nem fogtok összeveszni rajta.
nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz veluk
nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebből a tanulság? Ne mutogasd nekik, hogy éppen ki tetszik. A barátnők támogatnak, nem sárba taposnak. Igazi barátokkal vedd körbe magad, ne ilyen gyökerekkel.
nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Mert nem a BARÁTaid, csak barátnők.
nov. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Azért nem kicsivel jobb az, ha értelmes ember lesz a párod, nem pedig valami balhés, lecsúszott arc. Valószínűleg az van, amit az első válaszoló írt.
nov. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
mert talán lezbik, válaszold ezt 🤣
nov. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Mert ostobák. Elnézést.. Szerintem egyszerűen nekik nem az tetszik és nem tudják ezt tisztelettel lekommunikálni, vagy csak nem érsz nekik annyit hogy megtegyék. Mi értelme ilyen barátoknak? Ne mutogasd nekik mindenesetre. Ha neked tetszik valaki, mit számít más véleménye?
nov. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Ne is foglalkozz velük és inkább keress új barátnőket. :)
nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Mert ők igazából nem a barátnőid.
nov. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!