Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Működhet hosszútávon ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet hosszútávon ?

Figyelt kérdés

Lány 15 éves én pedig 20

Okos értelmes lány és érett gondolkodású korához képest


nov. 23. 22:28
 1/7 anonim válasza:
67%

De Ő kiskorú?

Ennyi eszed van. Chudák.

nov. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
15 évesen szerinted nem kiskorú ??Neked nincs eszed öreg ,hogy még rá kérdel h az e 😂😂
nov. 23. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Egy idő után te is észreveszed majd a "tini viselkedést", csak most a szerelem miatt nem. 15 évesen én is azt hittem érettebb vagyok a többinél, visszagondolva átlag tini voltam😀

Én inkább egy hasonló korú lányt keresnék, akinek már nem tiltják meg a szülei, hogy este 10-re otthon legyen.

nov. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én is 20 vagyok, és biztosan nem kezdenék 15 évessel, főleg hosszú távon, korának tudatában még szexuálisan sem. Belegondolok annak idején voltam ilyen korú lánnyal, és még elég gyerekesek voltunk, nem volna kedvem mai fejjel azokhoz a gyerekes dolgokhoz. Meg felteszem jó esetben a szülők se tolerálnák ezt a dolgot.
nov. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a kedvencem, hogy az összes lány érettebb a koránál, akiről a gyakorin kérdeznek...na mindegy.

Szerintem is idővel rá fogsz jönni, hogy az az érettség messze nem olyan nagy, mint neked 20 évesen. De megpróbálni meg lehet és a véleményem ellenére sok sikert kívánok!:)

nov. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Működhet. De köztetek nem fog, mert ahelyett, hogy leszarnád mások véleményét, kiírtál egy kérdést. Meg amúgy igazuk van az előttem szólóknak. A tini lányok nagyon hisztisek. Tesó, lehet ha összejöttök, te sérülsz meg lelkileg, és nem ő :D.
nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
Az apjától kell megkérdezd
nov. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!