Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt miért csinálja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik, és ő is úgy viselkedik mintha tetszenék neki. Sokat mosolyog rám, sokat beszélget velem, illetve szoktam látni, hogy nézni is szokott engem. De néha meg szinte egyáltalán nem foglalkozik velem. Alig szól hozzám, szinte rám sem nézz. Ezt miért csinálhatja?
nov. 25. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Még nem döntött.

Vagy fel akarja piszkálni jobban az érdeklődésedet.

nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Még korábban olvastam egy kommentet egy ehhez hasonló kérdésnél, valami ilyesmi volt.

"Bementem egy boltba ahol rámosolyogtam az eladó csajra, aki visszamosolygott rám."

nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Mindenkinek lehet rossz napja, rossz kedve. Én is voltam már úgy, hogy az egyik nap egyszerűen nem kívántam a barátnőmet, pedig alapvetően eléggé túlfűtött vagyok. Ilyen előfordul, nem érdeklődhet irántad mindig azzal a hévvel.
nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

20:58

Te miről beszélsz?


Közük nincs egymáshoz, nem, hogy párkapcsolatban lennének. :D

nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Személyes tapasztalat alapján szólok esetleg nem lehet az, hogy a lány rájött arra hogy úgymond lebukott előtted? Arra értem hogy esetleg mikor ő nézett téged, valószínűleg te is őt, tehát egy alap szemkontaktus megvolt, ami miatt olyan érzés került belé, hogy "lebukott" előtted. A hidegebb viselkedését megmagyarázná az, hogy a szituáció ne kerüljön gázabb helyzetbe a jelenleginél. Vagyis én így látom ezt a helyzetet, mint ahogy írtam ez az én meglátásom,tapasztalatom.

(20N)

nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 "Mindenkinek lehet rossz napja, rossz kedve." - Erről beszélek... A példámmal azt próbáltam érzékeltetni, hogy az ember kedve óriási mértékben számít ilyen esetekben, de akkor a jövőben megpróbálok faék egyszerűséggel fogalmazni.:D
nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!