Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gáz egy pár hete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz egy pár hete tartó kapcsolatban csak úgy egy ilyen egyszerű kis dolgot ajándékozni?

Figyelt kérdés
Szeretnék adni valami neki de valami kis hétköznapi apróságot. Levél amiben leírom hogy miért jó ember, pozitív kis üzenetek stb(nem becsüli meg magát eléggé:(.) Ez hülye, gyerekes ötlet?

nov. 26. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem az. Csak akkor lehetne ráfogni hogy gyerekes, ha azt írod: Szeretlek, szép a hajad, szemed.

De nyilván nem ezt fogod. Értékelni fogja. Tedd meg, ez a saját ötleted, ez vagy te. Ha nem tetszik neki, te sem tetszel neki. Kockáztass, csak úgy álsz igazán.

nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

*élsz

#1

nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom remélem értékelni fogja és kicsit kevésbé lesz félős.
nov. 26. 21:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyennek szerintem mindenki örülne.
nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nagyon aranyosnak tartom, és nagyon örülnék neki. :)

F

nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szuper, hogy senki nem gondolja bénának azt hittem elfogadja majd de magában azt gondolja majd hogy gyerekes. :/
nov. 27. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!