Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek?Több lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?Több lent

Figyelt kérdés
Holnap után megyünk wellnessbe egy társasággal,van egy lány aki bejön,ismer is.Szerintetek belefér a víz alatti simogatás?Nagyon bejön,csak nem merem elmondani neki.A gond viszont az,hogy tarsasággal megyünk

nov. 30. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Mi van, ha nem kedvel téged úgy? Mármint, hogy kapcsolatot akarjon veled. Azért tartsd meg a személyes távolságot. Beszélgess vele, és ha sokat mosolyog, nevet a társaságodban (ha csak te vagy vele) akkor hívd el randira. Ott beszélgethettek, esetleg ha vonzalmat jelez feléd, nem pedig barátiasan kedvel, akkor elcsattanhat egy csók is (vagy több). De most ne fogdosd!

Képzeld el, hogy egy lány, aki ismerősöd, de nem érzel iránta semmit, csak semlegesen vagy utálatot. Ő elkezd téged simogatni (intim helyen is, ha így gondoltad a másikkal). Mit szólnál akkor?

nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Kezdésnek? Semmiképpen!
nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem ertem a mai sracok hogy merik venni a batorsagot hogy csak ugy hozzaerjenek lanyokhoz
nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha instant offolás a cél, akkor nyugodtan indíts így. Egyéb esetben nem javaslom.
nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
14%

Figyu... Én szerencsésebb vagyok mert mindig tudom hogyan kell ezeket kezelni

Igen a mosolygasok, a felrenezesekek, a szembe nezesek... A hangoskodas..

Ha előtted csinalja/veled akkor egyenes út... Dehát nem mindenki olyan mint én hogy jól kezelje az ilyen dolgokat... Először amúgy ha gyors akár lenni menjetek le inni valamit és kérdezd meg tőle először hogy mit iszik:)

dec. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen hülye vagy ?!

Ha elakarod b** minden esélyed akkor semmiképpen!

De ha ilyen perverz és rámenős vagy már az elején akkor szerintem hagyd

dec. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!