Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés

Volt már 2 lány utánna... Két gyönyörű lány..

Én nem vagyok olyan mint a többi mai "gyerek"

Büszkébb, őszintébb, és oktalanul, koholtan nem fényezem magam... Ezért is lett ilyen hamar kettő kapcsoltatom is utanna...

De nem éreztem semmit de tényleg...

Az elsővel aludtam is, puszilkodtunk, csokoloztunk stb...

Más nem volt de egesz nap ült az olemben fogta a kezem...

Egy kikapcsolodas volt számomra hogy elfelejtsem az előző "életem szerelmét", és hogy ráhangolódjak erre a lányra...

Édesanyja úgy hívott hogy vejem, szóval szerettek... Két héten át minden nap ott voltam vele, de egyszerűen nem tudtam az érzéseim félre tenni csak megrosszabbak lettek..

És hát itt a második lány


A facebookon ismertem meg, környékbeli lány..

Beszélgettünk sokat...

De először ő érdeklődött irántam, féltékeny volt de nem is lett volna neki mire, mert semmi közünk nem volt egymáshoz...

És hivasoztunk is összesen vagy 8 órát.. őt kezdtem már megszeretni... De elkezdett már furabban viselkedni, úgyhogy elhoztam azt a büszke formám, azt a kőkemény ember..:)

És csak jöttek jöttek a veszekedések...

Mire elmentem hozzá nagy hirtelen és megadtam neki a lehetőséget hogy személyesen mondja el a problémáit..


Sétál kifelé a vasútra meg a haját is vasalta nagy sietve:)

Közben telefonáltunk...

Hiába veszekedtunk először adott egy puszit... De annyira jó illata volt a lánynak hogy harom napja érzem...

És gyönyörű lány volt tényleg, csak túl tüzes... Vad, mint én:)

Nem félt kimondani az érzéseit...

Erre felhozta a megbeszelendo témát és elkezdtem neki megint hozni a formám... És ő is hozta:)

Az lett a vége hogy telefonáltam még egyet és se puszi se pá elment a lány... Én meg mondtam szia akkor menjél... Azt hiszi annyire nem érdekelt, szerintem azért volt olyan... De nem is baj azóta nem beszélek vele..

Megbeszéltük a problémákat. én nagyon kedveltem a természete miatt és hát nem volt olyan szép mint az előző lány, végképpen nem mint "R" de olyan "sexy" volt... Csak azok a táj-szólások, szemöldök huzogatoasok🥲

Na mindegy is csak azért itt vagyok, megjavultam és hál Isten tényleg van esély...

Köszönöm mindenkinek az előző kérdésemhez a pozitív, segítő kommenteket



dec. 2. 01:22
 1/5 anonim válasza:
54%
Grat W gyatt boy
dec. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

"Mit kéne tegyek?"


El kellene menned egy könyvesboltba, ott keress egy magyar helyesírási szótárt és egy, a magyar nyelvtan szabályait leíró könyvet. Különösen a figyelmedbe ajánlom a központozásról szóló szabályokat, mert te vagy három pontot teszel a mondat végére, vagy egyet sem. A vesszőket, és egyéb dolgokat már meg sem említem.

dec. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Például fejezd be azt, hogy az előző kapcsolatod elfelejtésére használsz más embereket, aztán meg eldobod őket.
dec. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2/3 neked mi a bajod? Nem kérdezett senki az ég világon
dec. 2. 22:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 De, te kérdezted, hogy mit tegyél. Én pedig válaszoltam.
dec. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!