Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém egy fiú de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy fiú de nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés

Augusztusban szerelmet vallott nekem egy fiú, de nekem ő nem jön be máshogy mint barát.

Egy olyan 2 hónapig azután, hogy bevallotta nem beszéltünk egymással.

De egy hónapja megint rámírt stb.

Nem akarom újra megbántani, de én mindig csak barátként fogok rá tekinteni.

Folyamatosan féltékennyé akar tenni és ugyebár véletlen küldözget nekem lányokat. Mikor tudja, hogy nem érdekel vagyis remélem.

Hiába tudja, hogy nem jön be ha a városban meglát velem akar jönni és a barátnőimmel. De igazából ez az egész eléggé kellemetlen.

Mit tudnák tenni?



dec. 8. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy semmit.

Vagy határozottan, akár kicsit sértőn tudtára adod, hogy nem jön be és hagyjon békén.

Amíg jóban akarsz lenni vele, ő addig reménykedni fog.

dec. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
#1-es tökéletesen leírta. Az ember kezdetben próbál kedves lenni, de sajnos sokan ezt a fajta kedvességet úgy veszik, hogy nem utasítottad el őket. Erre jó példa ez a srác is.
dec. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a teljes elzárkózás vált be. Fbról, instáról tiltás, és konkrétan elkerültem a személyes találkozás lehetőségét, mert ő sajnos se az udvarias nemből, se a bunkóból nem értett. Ebből viszont igen. Gyanítom, hogy meg van sértődve, de nem szeretnék vele foglalkozni.
dec. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Óh hidd el, rengeteg fiú fog még szerelmet vallani neked életed során. Annyira hogy már zavaró lesz.
dec. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Senior Séf ***** válasza:
62%
Mindig hajtani fog rád, de ezt ne ródd fel bűnéül. Ha minden férfi meghátrál az első elutasítás után, már kihalt volna az emberiség. A pasiknak az a "dolga", hogy teperjenek, és lenyeljék a közben elszenvedett sérelmeket.
dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
5# hát nagyon gáz, amit írsz. Meg kéne végre tanulni, hogy a nem az nem. Elsőre is. Nem tovább teperni, hanem tiszteletben tartani a másik válaszát. Egyébként nem halt volna ki az emberiség, hiszen aki nekem nem jön be, az bejön másnak, aki meg másnak nem, az meg majd nekem.
dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
#6 Teljesen igazad van, hogy a nem az nem. Csak sajnos itt is olvasni sok olyan kérdést, hogy a lány kioffolta a srácot, aztán meg mégis kéne neki. Így nézve pedig érthető, hogy egy ilyen srác ezek után már nem fogja elutasításként kezelni a nemet, hiszen ellenkező tapasztalatai vannak.
dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

7# olvastam azt a kérdést, és de, a fiú pont, hogy elutasításként kezelte. Az, hogy a kiscsaj utána rinyált, az meg az ő problémája.


De a gondolatmenetet ragozva, akkor kb a nemi erőszak is legitim, mert hát nemet mondott, de biztos amúgy igent akart, úgyhogy nem adtam fel, mert különben kihalt volna az emberiség...


Sarkos példa, de a nem, az nem. Nőként is úgy kéne használni, hogy ne legyen ez a gondolat a férfiak fejében, de attól, hogy páran igennek értik, még nem kell mindenkire érvényesnek tekinteni. A nem az legyen nem, elsőre is!

dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Senior Séf ***** válasza:
27%

A kitartás, az állhatatosság az egyik legszebb férfierény,kedves 6-os. Amit pedig a NEM-ről írsz, csacsiság. Az ember folyamatosan változik.Naponta új ingerek,élmények, benyomások formálják a tudatát, és ha csak egy kicsit is magadba nézel, be kell valljad, hogy történt már olyan, egyszer csak pozitív előjellel állt előtted valaki, vagy valami, amit/akit addig rühelltél.

Életem első komoly párkapcsolata a gimi örökös szépségkirálynőjének kikiáltott, egy nálam két évvel idősebb csajjal szövődött. Fél évig jártam a nyakára, pedig mind ő, mind az anyja megmondta, hogy nagyon gyerek vagyok, és nincs esélyem. Lett! Egy évig irigyelt a város férfilakossága, és még most, majd' 50 évvel később is van, aki csak azért emlékszik rám, mert akkor qurvára nem értette, mit keres az a lány mellettem.

dec. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Brutál gáz, amit itt leírtak a férfiak.
dec. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!