Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány, mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, mit csináljak?

Figyelt kérdés
nagyon tetszik egy lány és szeretném felvenni vele a kapcsolatot de valahogy nincs elég önbizalmam hozzá. Az életemet nagyon megnehezíti az OCD és emiatt sokszor hangulatingadozásom, önbizalomhiányom van. Az önértékelésem is elég rossz. Jártam pszichológusnál többször, de ezen a mentális állapoton sokat nem lehet segíteni. Félek attól hogy nem jön össze, már nem először. Úgy érzem mintha túl jó lenne nekem, hozzám képest és hogy biztos nincs nála esélyem. Vannak ilyen 1 perces idoszakok amikor ugy erzem hogy most ráírok de mindig túlgondolom és nem megy.
dec. 11. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan próbálkozhatsz. Ne add fel biztos vár egy leányzó rád, aki teljesen elfogad, és építeni tudjátok egymást. Sok sikert!!
dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, örülni fog. Ha hozzád illő a lány, ő majd feldobja a hangulatod:)
dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj rá! Ha nem mersz írj valami momdvacsinált indokkal
dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kapcsolatban álltok egymással?

Osztály- vagy esetleg évfolyamtársad?

Amúgy ha nem mersz ráírni, csak küldj valamit, akármit, aztán pedig vond vissza!

dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!