Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan mintha 2 külön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan mintha 2 külön ember lenne?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársak vagyunk gimiben. Legtöbbször ő ír rám. Rengeteget beszelunk írásban/ hívásba, melyek során mindig nagyon lelkes és érdeklődő.

Élőben viszont, mintha egy másik ember lenne. Sokkal távolságtartóbb és “kimértebb”. Valaki meg tudja ezt nekem magyarazni?


18/L



jan. 1. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember nem ugyanúgy beszél írásban, mint szóban. Sajnos sokan sokkal őszintébbek/bátrabbak írásban, így az élő beszéd háttérbe szorul.

Én pont fordítva: írásban általában tömör, kimért vagyok, élőben meg le se lehet lőni.

jan. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Tobbek kozott ezert ne nyomi tinifiukkal, hanem ferfiakkal ismerkedj, ha jot akarsz magadnak.
jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Meg kell felelni a többi menő arc elvárásainak, és lehet, azt érzi, ha veled beszél, azzal nem felel meg.

Ez csak egy elképzelés, mert a mai tinivilág így működik... kollektivizmus és interdependencia van.

jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán online bátrabb, mint élőben.
jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
#2 Helyette ismerkedjen nyomi felnőttekkel, akik a lúzerségük révén csak a tinik között tudnak sikert elérni? Remek ötlet.:D
jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek általában online jobban beszélnek, könnyebben megnyílnak.
jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Félénk, bíztasd egy kicsit, legyél élőben közvetlenebb vele.
jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos csak félénk(de legrosszabb esetben az is előfordulhat hogy szégyell téged a barátai előtt)
jan. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Online nagy dumás aztán élőben alig. Nekem ez a bajom az online ismerkedéssel. Én onnan tudom, hogy valakire megéri időt szánnom, ha másokkal ellentétben vele megered élőben is a nyelvem, ha nem akkor nem. Szerintem próbáld elérni, hogy kevesebbet beszélgessetek online, többet élőben. Online sokkal könnyebb megvezetni is, mert több ideje van megfogalmazni, átgondolni mire mit írjon, nem látod a gesztikulációját hozzá és ha tervezel vele úgyis a élőben fogtok együtt lenni, tehát ez lenne a lényegesebb, ha nem egymás mellett ülve szeretnétek chatelni. Randizzatok menjetek el programokra. Engem például ezzel a legkönnyebb szórabírni, ha adnak egy kész témát amiről beszélgetek, pl bowling vagy jégkori amiből ki lehet indulni.
jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!