Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gimiben honnan lehet tudni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimiben honnan lehet tudni egy fiúról, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Viselkedés, öltözködés...stb?

jan. 14. 20:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem volt egy meleg osztálytársam. 2 éve ballagtam el. Érettségiig egy helyre jártunk kickboxolni, majd utána ő egyetem miatt elköltözött. Több mint 2 éve ballagtunk el és tavaly novemberben tudtam meg hogy az. Soha senki nem nézte ki volna belőle.
jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, a 11-es.


Öltözködésben full ugyanolyan volt mint a heteró. Viselkedése, gesztikulálása is normális volt. Hangja meg kb olyan mély volt mint a hajókürt. 190+os volt, és a súlya lehet kevesebb mint 90. Jó nagy darab ürge volt. Kiváncsi lettem volna a sok zsebnáci homofób ezekután be mert volna neki szólni.

jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
93%

A sulimban van egy fiú aki festi a körmét, ezért mindenki azt hitte hogy meleg, most pedig a csajával csókolózik minden szünetben.

Nincs 100 százalék biztos jel.

jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#13 lehet biszex, nem?
jan. 16. 18:49
 15/17 anonim válasza:
49%
Ha tobbet néz fiukat mint lanyokat, ha nem volt meg tartos kapcsolata lannyal, az mar gyanus
jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk megkérdezed Tőle? :D
jan. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
45%
Nekem sose esett le. Pedig jó lenne... Régen vágyom egy cuki srácra...
febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!