Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belemenjek vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek vagy ne?

Figyelt kérdés

A fiúval majdnemhogy együtt vagyunk másfél hónapja. nem mondtuk ki hivatalosan még..

mostanában volt olyan alkalom, hogy lefeküdjünk, de nem tudom hogy készen állok-e rá, fiatalabb is vagyok nála és tapasztalatlan ilyen téren. viszont egyszerre nem akarom, hogy azt higyje hogy csak hülyítem, vagy hogy mivel nem mondtuk ki íy hivatalosan ezért csak kihasználjon és otthagyjon. nem mondom, hogy óckodom az ötlettől, csak félelmeim vannak ezzel kapcsolatban.

mi a teendő ilyenkor? mondjam ezt el neki? vagy csak húzzam az időt?

tényleg tanácstalan vagyok..

18L 21F



jan. 21. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Menj bele / beszéld meg vele
jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj vele, hogy te még tapasztalatlan vagy és te nem állsz készen rá, és szeretnéd, ha még várnátok erre. Ne 1-2 hét legyen, hanem sokkal inkább több hónap...
jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni kell vele, az a legtisztább.
jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
#1 vagyok én is azt mondtam, hogy beszélj vele, nyilván csak akkor menj bele ha meg tudtátok beszélni, félre ne érts.
jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszelj vele, lehet o is tapasztalatlan
jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele.

Akár azt is elmondhatod, hogy számodra fontos lenne, hogy kimondjátok, hogy együtt vagytok, lehet számára ez mellékes.

De ténaleg, ne feküdj le vele, amíg nem vagy biztos benne, hogy akarod, beszéld meg vele ezt is.

jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Most akkor hogy is vagytok egymással? Mert nekem ez nem tiszta másfél hónap alatt mi történt csak flört vagy mi tényleg nem értem

De egyébként az ha húzod az időt az szerintem nem vezet sehová szóval ahogy itt szinte mindenki írta beszéljétek meg a dolgot

Még annyit ha nem tudod hogy készen állsz e akkor esélyes hogy nem

jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!