Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meddig várjak még hogy vissza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak még hogy vissza kövessen?

Figyelt kérdés
Bekövettem a srácot mert nagyon tetszik de már vagy 3 napja követtem be de nem követett még vissza. Viszont üzenget nekem képekkel mert oda rakja a kezdőbetűmet. Most akkor mi van?

jan. 27. 12:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%

6-os ismered őt korábbról személyesen vagy csak instáról? Amennyiben nem sztem nyugodtan írd meg neki, hogy ő bejön neked, mert a legrosszabb esetben nem beszéltek ás találkoztok már soha egymással vagy pedig elkeztek ilyen irányba ismerkedni és randizni egymással. Ha pedig van hozzá bármilyen személyes kötődés, hogy ismerted őt korábbról vagy van közös barátotok és ilyenek akkor az már megint más. Közös barát vagy ismerős esetén esetleg attól a személytől kérdezd meg, hogy van-e a kiszemeltednek barátnője vagy nincs, ha nincs akkor esetleg attól a baráttólismerőstől kérj segítséget, hogy hogyan közelíts felé és esetleg meg is kérheted a barátodat vagy ismerősödet, hogy kezdej ő terelni picit a te irányodba amíg te is közelítesz felé ilyen téren.


2-es vagyok

jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
#11 nem ismerem! De ezek kölcsönös dolgok! Én nem fogok írni neki addig ameddig ő vissza nem követ
jan. 27. 14:00
 13/27 anonim ***** válasza:
81%
Akkor ezt buktad - lépj tovább
jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
#13 Akkor képekkel minek üzenget?
jan. 27. 14:08
 15/27 anonim ***** válasza:
81%

Látszik, nincs élettapasztalatod a való életből...

Hagyd elengedni ezt a hajót, s inkább összpontosíts hús-vér emberekre, a tanulmányaidra és a jövődre!


Szerezz tapasztalatot, mert élettapasztalat nélkül nagyon sok sebet fognak ejteni rajtad...

jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
73%

12-es Vagy lépsz felé annak ellenére, hogy nem követett vissza vagy hagy a francba ezt az egészet vagy tegyél neki teljesen egyértelmű jeleket, hogy te többet szeretnél vagy legalább tereld ilyen irányba a témát/beszélgetést ahol már könnyen tudod neki írni, hogy ő bejön neked.

De ez, hogy addig te nem lépsz amíg ő nem követ vissza te addig nem lépsz azt felejsd el mihamarabb.


2-es és 11-es vagyok

jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
53%
Írd meg neki, hogy az üzengetésből nem lesz kapcsolat, szóval vagy lépjen konkrétan, vagy ejted.
jan. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
73%
Honnan veszed, hogy neked üzenget?
jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Honnan ismered? Simán lehet, hogy csak fél, mert is titkolni akarod, hogy érdekel.
jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
#19 nem ismerem személyesen
jan. 27. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!