Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom ha tetszem/sze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom ha tetszem/szerelem belém valaki?

Figyelt kérdés

Van olyan jelek akik kifejezett erre utalnak?

Van egy lány, akinek lehet, h tetszem, de nem tudom biztosan és az a baj, hogy én nem tudom ugyanúgy kezelni őt.

Még csak most ismerkedünk, ma előtte ismertük egymást és többször találkoztunk, viszont miután azt gondoltam, hogy lehet tetszem neki, csak egyszer tudtunk találkozni. Így csak a mindennapos irogatás maradt meg.

Esetleg valami ötlet? Köszönöm:(



jan. 29. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Azt látja az ember egyből

Általában mélyebb szemkontaktus vagy mosoly esetleg már bámulás alapján történik

Már manapság nálam nem, mert én semmit nem látok ezeken a mai nőkön bár tegnap jött egy barna kislány velem szemben és nagyon szemezett velem Úgyhogy ha leszólítottam volna lehet, hogy kiakulhatott volna valami nem tudom (bár kissé fiatalnak ítéltem meg)


Beszélgessél a lánnyal hívd el randira, csak úgy natúrban aztán ha akarsz tőle valamit finoman próbálkozz be egy idő után

Ha tetszel neki látni fogod rajta ha viszont elutasító az egyből fel fog tűnni vagy csak spannak tekint (sajnos a nők egy része hisz ebben a barátság témában) akkor azt is észre kell venni aztán lépj másik nőhöz

jan. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Biztos vagy benne, hogy ő is minimum biszex? Mert ha nem, akkor ne jeleket figyelj, hanem először győződj meg róla, hogy lányoknak (is) nyitva van-e a kapu.
jan. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Hát igy eleg nehez, az lenne jobb ha oszinten elmondod neki hogy biszex.

Aztan talan o i valaszolni fog

jan. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A lány a biszex. Azért kérdezem, pont, én meg nem tudom heterónak tartom magán, de nem vagyok benne biztos
jan. 30. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Megéri megpróbálni, ha vonzalmat érzel iránta. Bármikor mondhatod azt, hogy mégse vagy biszex és keresel egy palit.

Ugyan úgy ismerkedj vele, mint mással. Flörtölj vele, és a reakciója alapján tudni fogod, hogy van e esélyed. Esetleg “véletlen” elmondhatod neki hogy biszex vagy, pl egy szivárványos zászló a bio-ba.

jan. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!