Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti mit csináltok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit csináltok ha tetszik nektek egy lány akivel barátok vagytok?

Figyelt kérdés

Gyakran nem esik le, hogy akinek tetszik-e valaki, ezért is kéne egy kis segítség. Van egy srác akivel jóban vagyok én is és az egyik legjobb barátnőm is. Nem tudom biztosra, hogy tetszik e a srácnak a barátnőm, vagy nem. Ha tudnátok néhány olyan dolgok írni, amit szoktatok csinálni, ha bejön nektek valaki, akivel eleve jóban vagytok, nagyon megköszönném

17l (a barátnőm és a srác is 17)



febr. 12. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy bántásnak vedd, de kismillió kérdés van kiírva erről a témáról.:/
febr. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28ezredik kérdés van hasonlóból, szerinted azok között nem lenne megoldás, vagy úgy gondolod, hogy olyan választ fogsz kapni amit eddig ne válaszoltak volna meg? Ilyenkor mire számítasz, vagy milyen válaszokra?
febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A legtöbb kérdésnél azt láttam hogy olyan dolgokat írtak, amiket főleg akkor tartok valószínűleg, ha eleve nincsenek egy baráti viszonyban, és ezért lennék kíváncsi arra hogy mennyiben más az, ha eleve barátok és nem csak hébe hóba ismerik egymást
febr. 12. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Szerintem annyiban más, hogy semmilyen jelet nem lehet észrevenni. Általában titkolják azt, hogy a barátjuk bejön nekik.
febr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az már rég nem barátság. A barátság odáig tart amíg nem kezd el dolgozni az egyikükben a vágy a másik iránt. Mihelyst megtörténik az ott már nem számít annak, hanem vágyakozásnak ami hamissá teszi a barátságot.
febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!