Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok segíteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Valentin napi levelet szeretnék írni egy fiúnak.

Szeretnék olyan (kevés) szöveget beleírni, ami kíváncsivá teszi őt, hogy ki írhatta. Anoním lenne, viszont valami picike rávilágítást szeretnék adni, hogy engem keressen, viszont úgy, hogy ne legyen egyértelmű.

Tudnátok segíteni?



febr. 12. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán ha írnál magadról...

Mi az, amit meg szeretnél osztani vele sejtelmesen, hogy feléd vezessen az útja?

febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire ismered őt? Mit szeret csinálni? Te mit szeretsz csinálni? Hogy nézel ki? Van-e valami jellegzetes ismertető jegyed, ami nem egyedi, de keveseknek van?
febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát, nem szeretném leírni, hogy "a frufrus lány". (Csak példa)

Vagy pedig, hogy minden nap látom 10 percet és szeretem nézni?

febr. 12. 19:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ilyen sulis anoním levélküldözgetés?
febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen
febr. 12. 19:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

3# Azért azt leírhatnád mit szeret csinálni, és te mit szeretsz, hogy tudjunk segíteni.

(apropó, egyszer kaptam szerelmes levelet egy fiútól (szerintem csak poénból írta, de ki tudja) és azt a típust ajánlom hogy kerüld el. Úgy írta, hogy csak a külsőmet emelte ki, semmi más, az pedig nem egy nagyon jó benyomást kelt. Bár ki tudja, fiúknál lehet az a nyerő)

febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
ChatGPT?
febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

7# Ezt írta a ChatGPT:

Kedves Te,


Ahogy a nap sugarai elsimítják az éjszakát, egy titokzatos levél lebeg a széllel, hozzád címzve. A szerelmes hangok, melyek elém tárulnak, az ébredő érzelmek táncát járják a szívemben. Ki lehet az, aki a homályból üzen? Talán egy ismeretlen, aki titokban figyeli lépteimet, vagy csak a sors játszik velem és veled?


Nézd, hogyan fonódnak össze a gondolataim, ahogy próbálok rálelni a válaszra. De talán a rejtelmek varázsa az, ami csalogatóvá tesz mindkettőnk számára. Hiszen a szerelem mágikus kapukat nyit, és néha az ismeretlenség rejtelmei szárnyalnak a legmagasabbra.


Ha érzed a titkok hívó szavát, talán az én hangom is ott csendül az éterben, mint a halk fuvallat, ami átöleli az éjszakát. És ha a szíved nyitva áll a kalandra, akkor talán te is rátalálsz az utamra.


Valentin nap közeledtével, csak azt kívánom, hogy megtaláld azt, ami a legmélyebb vágyaidban rejlik. Az élet ajándéka rejlik a rejtélyekben, és talán a miénk is ott lapul valahol az ismeretlenség homályában.


Bárhová is vezessen az utad, a szeretet árnyékában mindig ott leszek, ahol a szívünk találkozik.


A titokzatos utazó



Ez a nyálasságnak az a formája, amitől már hányok. Nem hiszem, hogy bevállna.

febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Luca Panna válasza:
100%
Egyszerűen csak írd le amit érzel, próbáld költőien fogalmazni, ha viszont a fiú nem fogja érteni mit írsz akkor nem is fog rájönni , hogy te voltál.
febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg anonim szeretnéd, akkor úgy kellene írni, hogy tudja hogy ki vagy.

pl mindennap találkozunk buszon...

febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!