Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnatok segiteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
A baratommal 1honapja es 1 hete jarunk, le adta facebook kodjat!! megneztem hogy kikkel ir/irt amiota jarunk tenyleg nem csal meg semmi de el olvassgattam hogy minden csajnak meg regebb irta meg elottem is par nappal hogy "hello hany eves vagy hova valosi" s akivel nem jott ossze akkor jott a masik, ez nem nagyon tetszik, utalom az olyan pasikat akik nem harcolnak egy lanyert hanem ugy veszik hogy ha nem egyik a akkor masik!! mit tegyek?nem tudom ugysem valtozna velem is igy kezte "hany eves vagyok hova valosi van-e baratom" 17 eves mar vagy 40 baratnoje volt!! ezt nem igazan birom segitsetek kerlek!

2015. dec. 7. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak kétségbe volt esve ezért mindenkinek irt. Amióta jártok és nem irt semmi rosszat akkor nincs aggódni valód.
2015. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Komolyan nézegetted az üzeneteit? Ennyire nem bízol meg benne? Ááá... szóval mit tegyél. Bizonyosodj meg róla, hogy mennyire komoly a dolog köztetek, mert még nagyon az elején vagytok és ha te nagyon beleszeretsz és téged is csak így eldob, mint a többi lányt, akkor nagy sírás lesz.
2015. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!