Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet nála még esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála még esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akinek van párja, én összebarátkoztam vele és mostanában a legtöbb párkapcsolati "problémáját" velem beszéli meg. Egyszer küldtem neki fotót nárciszokról és mondta hogy vigyek neki egyet. Gondoltam viszek neki egyet és azt írta hogy megtartotta és lepréseli. Szerintetek friend zoneba vagyok nála?

febr. 18. 21:52
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
* Fiú vagyok
febr. 18. 22:04
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ott van vége a történetnek, hogy van párja. Legalábbis ott kéne, hogy vége legyen.
febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
#2 nem szeretném hogy megcsalja de hat szakítanak akkor lenne-e még nála esélyem
febr. 18. 22:15
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ott van vége a történetnek ahogy a kettes írja.Ne avatkozz bele a kapcsolatukba ameddig nem szakítottak.Várd meg amíg szakítanak, utánna bármit csinálhatsz.Ebből lehetnek problémáid ha aközben mókázol.(Tapasztalat).Jobb kimaradni hidd el,keress mást.
febr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
#2 - #4 Nem is akartam beleavatkozni a kapcsolatukba. Eddig egyszersem buzdítottam arra hogy szakítson vele és nem is fogom
febr. 18. 22:46
 6/22 A kérdező kommentje:
*Nem is akarok
febr. 18. 22:46
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Helyes!
febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
"akinek van párja" - Nincs esélyed.:/
febr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Nálam van
febr. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Most akire te gondolsz az férfi vagy nő?
febr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!