Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon ez mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Nagyon jóban vagyunk egy sráccal, mindig úgy éreztem hogy ő is többet érez irántam mint barátság. Egyik nap rákérdeztem hogy tetszik e neki valaki. Ez volt a válasza:


Szóval az van, hogy vannak olyan lányok, akikkel beszélek (és szeretek is velük beszélni) meg jófejek velem, hasonlítanak rám, ÉS jól is néznek ki (😉), ergo: tökre lehetnének többek mint barát csak valamiért (nem tudom miért) egyszerűen úgy vagyok, hogy nem vallom be magamnak, hogy tetszenek, pedig semmi oka nincs...😔



A beszélgetésben később kiderült hogy rám gondolt. Elmondtam neki hogy ő bejön nekem, de ennyiben maradtunk "nem tudja bevallani magának" Az utána következő héten elég szomorú voltam, láttam rajta hogy ő sincs jól, azt mondta nem akar nekem fájdalmat okozni mert fontos vagyok neki. Aztán hétvégén volt egy buli, elrángatták a barátai de nem táncolt, csak a sarokban állt egyedül, pedig nagyon extrovertált típus. Rákérdeztem hogy mi a baja és azt mondta hogy "szinglidepi" jött rá a párok láttán.


Azt kell még róla tudni hogy kb egy éve ment át egy elég durva szakításon.


Nem értem. Mit jelenthet ez?



febr. 19. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
"nem tudja bevallani magának" - Mi van??? Mi az, hogy nem tudja bevallani magának? Szerintem akkora kamut hallottál, mint a ház, most elkezded őt sajnálni, innentől pedig kb. bármit megtehet veled. Tudom, hogy ez ilyen összeeskűvés elméletnek hangzik, de mást nem nagyon tudok elképzelni.
febr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Süket duma. Fenntart lehetőségnek.
febr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom megviselte a szakítás, tudatosan pedig el akarja nyomni az érzéseit, figyelmen kívül hagyja azokat és "nem vallja be magának", hogy igenis van aki tetszik neki, van akivel szívesen lenne együtt.

És ennek az elnyomásnak lehet a következménye az a melankólia, amit a "szingli depi"-nek nevezett. Látod a párokat, látod hogy boldogok, de te nem vagy az, mert nincs párod. És azért nincs párod, mert nem szabad közel engedned magadhoz senkit, hisz ugyanúgy jársz ahogy a korábbi kapcsolatodban.



Nem ismerem, nincs hogy 100%-osan megmondjam mi van benne.

De én valami ilyesmire gondolnék.

febr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs ló jó a szamár is. Ezen esetben te vagy a szamár. Kell neki valaki hogyha nincs mellette senki akkor legalább legyen valami alternatívája.
febr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kialakulna valami komolyabb kettőtök közt de valamiért mégsem alakulna jól akkor téged nem akar elveszíteni mint barát
febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó vagy neki bohóckodni, legyezgeti az egóját, hogy oda vagy érte. Mint barátnő nem érdekled, különben le se tudnád magadról vakarni, de egy barátság extrákkal kapcsolatra jó lennél, ennyit jelent az, hogy nem akar fájdalmat okozni...
febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

"Rákérdeztem hogy mi a baja és azt mondta hogy "szinglidepi" jött rá a párok láttán."

Mekkora kamu... 😂 Jó nagy manipulátor lehet a csávó! 😂

Nézd meg a Kaméleon című magyar filmet és rájössz!

febr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 TENGEERPICI válasza:
Mi az hogy szinlidepi???????????? Ha egy fiúnak tetszik a lány és már meg is beszélték akkor ha a fiú szereti a lányt akkor nics haver csak a lány van. Ha meg elment a haverjaival akkor nem is akar tőled csak skalpot. De ugyan ez van a lány estében is. Ha lü nincs akkor jó a szamár is. A szerelem egy hang. Az összes többi meg csak illúzió. Az hogy tetszik elég csak ránézni és már is beindul a kémia és vele akar lenni érezni akarja a leheletét a testének a hőmérsékletét kívül belül. Csak kifogások vannak a kifogások meg arra utalnak hogy nem akar téged csak mondja. Nézd meg milyen lányokkal berszélget a srácod és nézz a tükörbe. Ugyan ez vonatkozik a fiúkra is. A fiúk meg tanuljonak meg egy dolgot! A jó kislányok is rosszak csak még nem buktak le. Ugyan ez vonatkozik a fiúkra is. Csak szóltam TENGERPICI 2024.02.21.
febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha egyszer tényleg rátalál egy pasira a szerelem, vagy egy hatalmas vágy, nem, hogy a múlt még a jelen sem érdekli,

tüzen-vízen átmegy, hogy megszerezze a lányt, főleg ha már jeleket is kapott.

De ebbe a srácban még annyi sütnivaló sincs, hogy kerekperec közölje, mit szeretne, csak nyomorultúl kertel, meg hadovál baromságokat.

febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még mindig az exét szereti.
febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!