Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon ez mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Nagyon jóban vagyunk egy sráccal, mindig úgy éreztem hogy ő is többet érez irántam mint barátság. Egyik nap rákérdeztem hogy tetszik e neki valaki. Ez volt a válasza:


Szóval az van, hogy vannak olyan lányok, akikkel beszélek (és szeretek is velük beszélni) meg jófejek velem, hasonlítanak rám, ÉS jól is néznek ki (😉), ergo: tökre lehetnének többek mint barát csak valamiért (nem tudom miért) egyszerűen úgy vagyok, hogy nem vallom be magamnak, hogy tetszenek, pedig semmi oka nincs...😔



A beszélgetésben később kiderült hogy rám gondolt. Elmondtam neki hogy ő bejön nekem, de ennyiben maradtunk "nem tudja bevallani magának" Az utána következő héten elég szomorú voltam, láttam rajta hogy ő sincs jól, azt mondta nem akar nekem fájdalmat okozni mert fontos vagyok neki. Aztán hétvégén volt egy buli, elrángatták a barátai de nem táncolt, csak a sarokban állt egyedül, pedig nagyon extrovertált típus. Rákérdeztem hogy mi a baja és azt mondta hogy "szinglidepi" jött rá a párok láttán.


Azt kell még róla tudni hogy kb egy éve ment át egy elég durva szakításon.


Nem értem. Mit jelenthet ez?



febr. 19. 23:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Aztán hétvégén volt egy buli, elrángatták a barátai de nem táncolt, csak a sarokban állt egyedül, pedig nagyon extrovertált típus. Rákérdeztem hogy mi a baja és azt mondta hogy "szinglidepi" jött rá a párok láttán."

Ha tudnám kik fogalmazzák ezeket a mesterkélt kérdéseket, mert hogy nem tizenéves lányok, fiúk, az biztos. 😂

Kérdező, te sem voltál mostanában buliban, legfeljebb 25 évvel ezelőtt, amikor magad is tini voltál... 😂

febr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a gondolatokat

#11es, tudom hogy nagyon abszurd helyzet, de így van. Azért is írtam ki a kérdést, mert tényleg nem értem ezt az egészet

febr. 21. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!