Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes újra beszélnem vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes újra beszélnem vele?

Figyelt kérdés

Már majdnem két éve beszéltem vele utoljára, de azóta is csak rá tudok gondolni. Azért nem történt semmi köztünk pár beszélgetésen kívül, mert ,,nem volt ideje rám”, amit akkor nem hittem el (pedig tényleg volt oka rá). De azóta sem volt kapcsolata egyikünknek sem, én nem is ismerkedtem azóta egy fiúval sem, és nem is hinném, hogy ő ismerkedett volna bárkivel is. Én arra várok, hogy ő nyisson felém de sajnos csináltam olyat amiből ő azt hihetné, hogy már nem kedvelem (pedig nagyon, és csak rá gondolok), de azt azért csináltam mert azt mondta, hogy nincs ideje rám. Egy kicsit félénk is, szóval így még kevesebb rá az esély, hogy ő kezdeményezzen (plusz idősebb vagyok nála, és hallottam már párszor, hogy egy kicsit megközelíthetetlen vagyok egyébként is). Viszont lányként nem szeretnék másodjára is kezdeményezni felé, és ha ő is szeretne még mindig velem beszélni akkor megtenné nem? Nem tudom mit csináljak, nagyon szeretem és nekem már csak kb. 2 hónapom van itt az iskolában mert érettségizni fogok, ő pedig eggyel alattam lévő évfolyamba jár, tehát már nincs sok idő. És szerintem ő is gondol még rám, de nem kezdeményez, viszont én se. Nagyon bonyolult helyzet, szerintetek mit kellene tennem?


18/L


febr. 21. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi bonyolult.

Ne foglalkozz a sztereotípiákkal, elvárásokkal. Ha tetszik, tedd meg te az 1. lépést.

febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, engem nem is érdekel ha nekem kell kezdeményeznem, de már először is én tettem, és másodjára már őszintén nem akarom. Szerintem neki kellene, de lehet így semmi se lesz belőle…
febr. 21. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit tényleg necces, főleg így hogy már technikailag 2. lépés, de szerintem kezdeményezz, akár csak egy beszélgetést, onnantól pedig ha tényleg működik akkor jönnek majd a dolgok.

Így két év távlatából már szerintem ez tényleg inkább megint egy első lépés, és ha megalapozottak amiket írtál (nem csak lerázás volt, tényleg van esély hogy még gondol rád, félénkebb) akkor hajrá!

Gondolj bele, hogyha nem kezdeményezel, utólag meg fogod bánni, hogy nem is próbáltad meg, nem?

febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Vesztenivalód nincs, ha nem kezdeményezel nála, néhány hónap, és leérettségizel, nagy eséllyel látni sem fogod többet.

Szerintem lehet, hogy az is eltántorítja attól, hogy kezdeményezzen nálad, hogy amikor te kezdeményeztél, akkor elutasított. Lehet furcsának tartaná, ha bepróbálkozna annál, akit anno kikosarazott.

Hajrá

febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!