Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tenni?

Figyelt kérdés

Mit csináljak ahhoz, h a suliban bejojjek a fiúknak?

Gondolok nektek is megvan az a tipik "jó csaj" aki mindenkinek tetszik..szval én is olyan akarok lenni, mit csináljak?


febr. 27. 08:49
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

#20 Mit nem értek? Elmondtam h nem akarok kapcsolatot nem akarok szexet csak tetszeni akarok a fiúknak mert ág olyan jó érzés

Így érted?


És már régen hozzá kezdtem a "nagy atalakulashoz"

febr. 27. 12:35
 22/51 anonim ***** válasza:
100%
És hogy haladsz? Mert a kérdésed alapján sehogy, továbbra sincs sikered.
febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
#22 Egész jól. És azért van sikerem, tavajhoz képest sokkal jobban nézek ki xd csak ez nem eleg
febr. 27. 12:39
 24/51 anonim ***** válasza:
100%
De várj! Miért akarsz ennyire tetszeni nekik, ha a folytatás lehetőségét teljesen kizárod?
febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
#24 Mert akkor úgy érezném h fontos vagyok, meg ilyenek
febr. 27. 12:43
 26/51 anonim ***** válasza:
87%
#23 Olyan jól megy, hogy idegen emberek segítsége kell hozzá? Hát ezt én nem mondanám sikernek.
febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

#26 külsőre már van sikerem már elertem valamit.

Én arra gondoltam h h viselkedjek

febr. 27. 12:47
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
#25 Úgy éreznéd, de nem lennél az. Addig érdekelnéd őket, ameddig szabad prédának tűnsz, de amint tudomást szereznek róla, hogy csak játszod a szűzk**vát, mindegyik el fog kerülni.
febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:

#28 Ennyire nem erted? Xdd

Nem játszanam a szuzkxrvat, mert az aki sok embernek bejon az még nem kxrva

febr. 27. 12:55
 30/51 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek vagy még, szóval nem hinném, hogy érteni fogod azt amit írok.

Tulajdonképpen egy tömegtermék akarsz lenni, hogy teljesen kifordulj magadból mert így is az írásod alapján ritka egyszerű lehetsz. Mindenkit magadra akarsz gerjeszteni és egy olyan személyt akarsz eljátszani aki nem te vagy azért, hogy többen csorgassák rád a nyáladat.

febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!