Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tenni ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiúba és ő is belém, még nem járunk.

A fiúval egy nap eltéréssel születtünk ugyanabban a kórházban ezáltal az anyukáink ismerik egymát és jóban vannak, de nem szoktunk egymáshoz átjarni.Álltalánosban felső tagozattól egy osztályba járunk,de a szüleink nem tudják, hogy mi szeretjük egymást, ketten vagyunk testvérek, a bátyám meg én ,, a kishuga akit védelmez" és a bátyám nem volt még soha szerelmes, nem is akar barátnőt, és nem mondta de tudom hogy nem akarja hogy párom legyen, hozzátenném a bátyám nem egy 10 éves kisfiú aki undorodik, mit kellene vele csinálnom, hogy ne dobják ki a fiúmat



2023. okt. 22. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Meg nem a fiud

2. A batyjad nem tilthat el senkitol

3. Nem is tudod ,hogy anyukad hogyan reagalna

2023. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nektek kell megbeszélnetek, hogy hogyan tovább. A bátyádnak meg semmi köze ehhez.
2023. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos kommenteket!
2023. okt. 23. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!