Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lány, akit szeretek, azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány, akit szeretek, azt mondja, hogy próbálkozzak be pár hónap múlva?! Hallottatok ilyenről?

Figyelt kérdés
Most pár hónapig hagyjam, majd utána próbálkozzam be nála. Addig foglaljam le magam. Van olyan, aki ebbe belemegy, egyáltalán? Még ha az lenne a célom, hogy döngessem, sem találnám épnek ezt a dolgot, de hát szeretem..
márc. 7. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha megteszed, sosem vakarod le magadról a szégyent. Konkrétan megalázó lenne ha pár hónap után tényleg újra próbálkoznál. Akinek van akár egy cseppnyi önbecsülése, az nem megy bele ilyen játszmába
márc. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Ne menj bele, ez nagyon megalázó.
márc. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem szeret az a lány, ha ilyet kér tőled. Akkor meg mi értelme pár hónap múlva?
márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Hallottam már ilyenről. Felejtős.
márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha azt mondta, hogy próbálkozz később akkor az biztos, hogy számára nem te vagy a nagy ő. Maximum elhetyegne veled. Keress valaki mást aki jobban megérdemelne téged.
márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Persze majd mindjárt pár hónap múlva

Addig végigmegy rajta a fél város?

márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Felkerültél a várólistára. Amúgy ez sima lekoptatás, csak nem meri egyenesen megmondani
márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

Ja a csaj a hibás de miért is?

Mi van akkor ha épp most van túl egy szakításon és csak időre van szüksége?

Amúgy addig a "pár hónapig" nyitott szemmel járnék aztán majd lesz valahogy

márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Ebbe ne menj bele. Nagyon nagyot koppanhatsz, ha közben a csaj összejön mással. Járj nyitott szemmel és ha jön addig vmilyen lehetőség, akkor ne hagyd ki.
márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán lehet olyan, hogy valakinek egyedüllétre van szüksége, persze nem tudom, hogy ebben az esetben erről van-e szó. De ha pl most jött ki egy rossz kapcsolatból, akkor nem biztos, hogy egészséges lenne azonnal beleugrani egy másikba.

Nem biztos, hogy pasizgatni akar addig.

márc. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!