Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy menjek oda beszélgetni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda beszélgetni egy fiúhoz?

Figyelt kérdés
Ugyanabba a suliba járunk, 3-al felettem van. Még soha nem beszéltünk de nekem tetszik és valahogy beszélgetést szeretnék vele kezdeményezni.

márc. 8. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Kérj tőle kölcsön egy számológépet.
márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
59%
Úgy menj oda hogy az egyik lábadat mindig a másik elé rakod. Így kell menni
márc. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem suli után menj oda hozzá, mikor már mindenki kicsit oldottabb hangulatban van.
márc. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Első lépésben köszönj rá, ha látod, mosolyogj. Ha jól reagál, akkor lehet vele beszélni.
márc. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Megint megjött a "kritikus" 66%-os gyökér, aki ok nélkül pontoz le mindenkit.
márc. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda hozzá, és mondj neki például egy olyat, hogy “szia, hogy telik a napod/szia, hogy vagy ma?”

Ezek mindig megteszik, a többi pedig amúgy is jön magától, ne félj :)

De olyat semmiképp se csinálj, hogy “véletlenül” neki mész és bocsánatot kérsz tőle, mert ez így nem minden esetben működik :)

márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Nem vállalok felelősséget a válaszomért de majdnemhogy semmit nem számít az hogy mit mondasz. Az ember nem arra figyel vagy arra emlékszik hogy mit mondasz hanem hogy milyen benyomást keltesz. Személy szerint azt mondanám hogy simán órák után menj oda mutatkozz be és simán mondd el ezt amit leírtal hogy meg akarod ismerni és ha jófej akkor úgyis nyitott lesz, ha nem akkor meg mindegy lett volna mit mondasz:)
márc. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na mi volt? Sikerült?
márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Eddig még nem próbáltam meg odamenni hozzá de amikor rámosolygok vagy intek neki egyet általában viszonozza.

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

márc. 13. 20:18
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Ha konkrét ötletekre van szükséged:

- "Szia! titeket is az xy tanár tanít?" "..." "És veletek is azt szokta csinálni, hogy [ide egy érdekes sztori]"

- "Szia! tudnál segíteni, hogy merre van a [valamilyen kicsit eldugottabb helység]?" "Igen, menj erre meg arra" "Ez nekem bonyolult. Elkísérnél" Aztán máris ketten vagytok, és tudsz vele beszélgetni útközben.

- "Szia! Sosem értettem, hogy mi a különbség a szinusz és a koszinusz között. El tudnád magyarázni röviden?" Itt az a lényeg, hogy olyat kérdezz, amire rövid választ lehet adni. Pl. ne kérd meg, hogy magyarázza el a tatárjárást.


Amúgy meg ne misztifikáld túl. Mi pasik egyszerű lények vagyunk.

márc. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!