Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha egy lány megtets...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Youi kérdése:

Mit tegyek ha egy lány megtetszik facebookon!?

Figyelt kérdés
Egyszer csak úgy facebookozok mikor feldob egy lányt akire csak úgy rá menndtem az oldaljára aztán egyszer csak láttam egy képet egy lánnyal vele és elsö láttasra megtetszett viszont nem tudom mit írjak és még azt is meg kénne várni hogy vissza jelöljön mert csak akkor tudok írni ügye szóval mit tegyek? (nem is lakik messze kb 1órára)

márc. 10. 20:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát várd meg, még visszajelöl, a többi pedig a helyzettől függ. Lehet ő fog rádírni, hogy miért jelölted be.
márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Jelen esetben sok választásod nincs, először is ahogy 1es is írta megvárod, hogy visszajelöl-e, és ha igen, akkor őszintén megírod, hogy megláttad random és így első látásra megtetszett és szeretnéd megismerni. Próbáld valahogy viccesen és/vagy aranyosan írni, hogy megfogja az első üzenet, akkor jobbak az esélyeid. És ha visszautasít, akkor se dőljön össze a világ, de ne is erőltesd :)
márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
inkább ne írj rá, mert ettől a helyesírástól elmenekül
márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
ismeretlenül nem sok esélyed van, kivéve ha csak nagyon jól nézel ki...
márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3, Szerintem a helyesírásom nem befolyásolja a beszélgetést és te is jól tudod hogy vannak ennél rosszabbak is akik még írni se tudnak és akkor te most te evvel jössz ne nevetess XD
márc. 10. 23:16
 6/18 A kérdező kommentje:
1, ne mondasz hülyeséget
márc. 10. 23:25
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Ne nevettesselek? Hát akkor elárulom, hülyegyerek, hogy ha valaki ilyen helyesírással rámír, azonnal tiltom. És minden más értelmes nő is. Mi a fenét képzelsz te, minden nő putris etnikum nulla elvárással? Szánalmas vagy, de ne add fel, mert rengeteg igénytelen, putris, nyomorult nő is van, azok közül majd válogathatsz. Ja, és te is írástudatlan vagy!
márc. 11. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7, Az jó bár feleslegesen írsz ennyit Nem leszel jobb abból ki itélve hogy 2024 van Majd pont az én helyesírásom a nagyon gatya te meg oktatsz Semmi keresni valód itt Ha nem bírsz magaddal te agyoniskolazott

Aztán nem a helyesírásról kérdeztem valamit hanem egy full más storyról :-)

márc. 11. 08:54
 9/18 anonim ***** válasza:
31%
Ez egy troll... 😂
márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hova ez a nagy kapkodás?

Csak szépen türelmesen!

márc. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!