Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha egy lány megtets...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Youi kérdése:

Mit tegyek ha egy lány megtetszik facebookon!?

Figyelt kérdés
Egyszer csak úgy facebookozok mikor feldob egy lányt akire csak úgy rá menndtem az oldaljára aztán egyszer csak láttam egy képet egy lánnyal vele és elsö láttasra megtetszett viszont nem tudom mit írjak és még azt is meg kénne várni hogy vissza jelöljön mert csak akkor tudok írni ügye szóval mit tegyek? (nem is lakik messze kb 1órára)

márc. 10. 20:03
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!


Mindenképp rá kell írnod, ha nem teszel semmit, semmi sem fog történni.

Ha több hét elteltével sem jelöl vissza, akkor Messenger keresőben beírod a nevét, és írhatsz üzenetet.

Egyenesen írd le, hogy szimpatikusnak találod, hogy tetszik, és szívesen megismernéd jobban.


Hogy jó benyomást kelts elsőre, próbáld viccesen, vagy aranyosan. Valaki nagyon jól mondta, és egyet értek vele!


Ha Messengeren mégsem tudsz üzit küldeni, esetleg keress rá más platformokon, insta, tiktok, snap..


Ha igazán elnyerte a szíved, ha van lehetőséged nézd meg melyik suliba jár, szerintem lányoknál vonzó lehet, ha ilyen titokzatos hódoló vagy.


Megmondom őszintén, én undorodom az online ismerkedéstől.

Ha fix sikerrel akarsz járni, kicsit erőltesd meg magad!

Lehet ókori vagyok, de nekem az jönne be, ha egy virágcsokrot kapnék, valami kis levélkével, fújsz rá parfümöt, és valami kis dekoráció..

És egy mondat is elég.


De hát most ezt mégis hogyan?

Ha megjelölte a barátnőjét a képen, akkor írj neki, és segíthet ebben! Vagy ha az ismerős listája nem privát.

Ez most lehet nagy túlzás, sőt biztos, dehát én bírom, ha megadjuk a módját a dolgoknak.

Főleg az ilyen esetekben.

(Legrosszabb esetben kiderül, hogy nem is szingli)


Sok sikert! :)

márc. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Egy lány mit tenne, ha megtetszik neki egy srác Facebookon?

Ugyanezt tedd.

márc. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
11, Nagyon tisztelem a viselkedésedet és tanácsodat! Igen bár privát a ismerösei Írni se lehet úgy kép alá,De majd most messengeren Megkeressem, Ha lányokról van szó Beszélegetésben,Nagyon jól vagyok anno arról vagyok híres hogy könnyen megnevettettem a lányokat, (Jó értelembe) Ha jól adta meg a Lakhelyét vagy is a valóst akkor nagyon közel lakik,Egyszer úgyis találkozúnk ha a sors úgy hozza... :-)
márc. 12. 15:03
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát kiderült hogy lezbikus szóval :) off
márc. 14. 22:54
 15/18 anonim ***** válasza:
78%
Valamit mondania kellett, hogy békén hagyd... 😂
márc. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 LeviAckerman11 ***** válasza:
61%

7-es, már nem azért, de olyan lenne, mintha általánosítanál minden olyan embert egy rossz társadalmi réteghez hasonlítva, aki nem tud helyesen írni.

És mivan, ha diszgráfiás? Elárulom, van olyan írási nehézség, amiről nem tehet az illető, feltételezem, lehet hogy a kérdezőnek is ez a tanulási zavarja van és ezért nem tud helyesen írni, csak épp nem tud róla.

Nekem úgy jön le, mintha lenéznéd az olyan embereket, akik nem tudnak helyesen írni.

Nem tagadom, hogy vannak helyesírásra nézve igénytelen emberek, de azért ne írd le az egész személyiségét, mert ebből adódóan még nem tudhatod..

Van olyan ismerősöm, aki nagyon intelligens, normális csak neki nehezen megy a helyesírás a diszgráfia miatt. Csak, hogy egy példát elevenítsek.

márc. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
38%
Írj neki sya micsi
márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
15, Hm de kedves :)
márc. 15. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!