Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akor tetszek neki vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akor tetszek neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Először is ha sokáig fel vagyok küld aludni, parancsolja-> most gondolom törődik velem. Az ismerősei közt alig vannak lányok (max az osztály társai), engem meg vissza jelölt. Azt mondja, hogy a humorom és a karakterem tetszik neki. Fél éve próbálkoztam (karácsony volt mikor azt mondta nem akar kapcsolatot én pedig bevallotam hogy szeretem őt) akor is kedves volt, de most másként. Most szinte majdnem minden nap írunk (pl tegnap is meg máma is). Viszont, amit nagyon nem szeretek az az, hogy találkozni szeretnénk (és néha úgy érzem ő is) és mindig mondja hogy igen, de nemtudja mikor. Egy éjszaka mondta, hogy ihatnánk is valamit és, hogy már nem sokára-> itt 100% ig éreztem, hogy igen ez tuti akar talizni, de ma pl pizzarol beszelünk erre én mondom: itt nálunk van a legjobb pizza (mert ő tőlem 31 km re lakik)-> erre ő mondja: egyszer talán megnézi, <~ erre én: remélem én is veled tarthatok és mondta meglássuk. (már annyiszor mondta hogy meglássuk, meg igérgetet) Én meg már végül mondtam, hogy rendben nem sietek sehova. Szóval tuti van ideje! MÁS OKNAK KELL LENNIE! Mozi is szóba jött, azt is mondta, hogy majd egy filmet megnézzünk, hát mi baja van ennek? 😂 Tegnap mondjuk néztünk is filmet külön, de egyszerre inditottuk el, ami érdekes mert már másodszorra ajánlott romantikus filmet. Szóval igen, érdeklődik, törődik (ami furcsa hirtelen). Orvosnál is voltam kérte, hogy írjak az infókról. Nos hát suliban úgy is találkozunk (és szeretne ha megölelném).
márc. 29. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Hát te sem vagy 16, az száz.


Hogy komolyabbra vegyem a szót: ismered személyesen?

márc. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Nem tetszel neki, mert nem tudsz magyarul helyesen írni, fogalmazni.


14 éveseknek ágyban a helye. Sipirc aludni.

márc. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem 14. Inkább 12.
márc. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
20 vagyok😂
márc. 30. 00:55
 5/10 A kérdező kommentje:

ami azt jelenti más nyelven beszélünk és az se nagyon megy (de kedveli)és megért. Elnézést, hogy összevissza írok (gyorsaság miatt) Oda figyekek máskor.


1 es válaszolónak: Hát személyesen köszönés volt és egy ölelés, több nem. Nem ismerem nagyon.

márc. 30. 00:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a távolság a baj, a pizzás esetből gondolom. Nem akart 31 kilómétert utazni egy pizzáért. Felajánlottad már neki, hogy te utaznál hozzá? Vagy kérdeztél már azóta az érzéseiről?
márc. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát érzéseit még nem kérdeztem csak azt, hogy mi tetszik neki bennem és azt mondta, hogy a humorom és a karakterem. (azt tudja hogy én szeretem) de, hogy mit érez azt nem tudom. Mindig azzal van hogy nem ismerjük egymást annyira-> meg akar ismerni úgy érzem. Igen simán megoldhatjuk hogy én mennék oda hozzá, mert a suli ahová járunk az ő városában van. Lehet ha jön a suli akor megyünk is valahová. Egy oknál fogva azt érzem, hogy érez irántam valamit, mert egy normális ember ilyet nem csinál, amit ő, viszont nem akarja be vallani az érzésetit. (viszont lehet az is, hogy csak beképzelem és az elmúlt egy hétven unatkozott vagy jót nevetett rajtam, amit kétlek)
márc. 30. 09:24
 8/10 anonim ***** válasza:
5: Akkor jó. Megijedtem már, hogy valami netes arc, akit még nem láttál normálisan sem.
márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy kicsit éretlennek tűnsz a korodhoz képest,de lehet ez csak azétt van mert kellemetlennek érzed a kérdést.

Amit írtál az alapján lehet ő nem akar komoly kapcsolatot,de ki tudja..

Szerintem ne erőltesd amíg élőben nem beszéltek,majd suliban menj oda hozzá beszélgetni,majd akkor úgyis látod/érzed hogy mi a helyzet.

márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9 es vállaszolónak: Igen ebben a témában nem vagyok othon (a személységem is kicsit ilyen) Igazad van élőben sukiban kel cselekedni, viszont én úgy érzem, hogy annyit törődik velem és úgy elbeszélgetünk, hogy bem tudom elképzelni mit érezhet és ha nem akarna komoly kapcsolatot akor miért csinálja ezt? Én velem csak az a baj, hogx nem tudom elengedni és én is sokat törődöm vele (valami egybe köt minket) Nem is érdekel ha nem kesz köztünk semmi, de a barátsága fontos nekem (bár nagyon vágyom rá hogy együtt kegyek vele, szinte képes lennék rá várni is)
márc. 31. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!