Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek?Mondjam el,hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?Mondjam el,hogy vele álmodtam?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány,aki bejön és elég sokat szoktunk beszélgetn(1 hete nem beszéltünk úgy rendesen).Lehet hülyén hangzik,de vele álmodok éjjel.Nekem bejön,de ő azt mondja hogy nincs közöttünk semmi

F16 L16



ápr. 22. 05:58
 1/10 anonim válasza:
67%
Én mindig ilyen lányokkal álmodok
ápr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
"ő azt mondja hogy nincs közöttünk semmi" - Felesleges elmondani, mert nem fogod tudni ezzel megnyerni őt.
ápr. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem se mondd el, nincs sok értelme. Ettől nem fognak hirtelen kialakulni az érzelmei irántad.
ápr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Pont és vessző utáni szó elé szóköz való.
ápr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Te ilyenkor mit érzel úgy őszintén?
ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gabor49 ***** válasza:
51%
mondd el hátha
ápr. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen csak a filmekben van, hogy elmondja és erre halálosan belészeret a másik.:(
ápr. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha már helyesírás: Lehet után vessző, mondja után vessző, és nem álmodok, hanem álmodom, mert ikes ige. A szóközhiány nem olyan nagy ügy.
ápr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
71%
Vele álmodtál. És akkor mi van? Éhes disznó makkal álmodik! És attól jól fog lakni?
ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megmondhatod neki ha gondold de ne rámenősen, ne nyálasan
máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!