Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az osztálytársam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársam, hogyan adhatnám a tudtára?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a legelőnyösebb, ha egy osztálytárs tetszik, de sajnos nem tudok máshogy érezni vele kapcsolatban.


Két külön társaságban vagyunk, viszont egészen jól ismerem őt. Kevesebbet beszél, de nem visszahúzódó, sem félénk típus, csak ilyen a természete. Elég sok hasonlóság van az érdeklődéseink között, tudom milyen játékokat szeret/vagy miket szeret nézni stb. Én is nagyon sok dolgot kedvelek, amiket ő is, és már ez kicsit felvillanyozott. :D Feltételezem, ő ezeket nem tudja rólam, de még ha csak barátok is lehetnénk, szerintem jól kijönnénk a hasonló ízlésnek köszönhetően. c:


Hamarosan osztálykirándulás, és gondoltam esetleg ott lehetne valamit tenni az ügy érdekeben, hiszen ott mindenki talán kicsit lazább. Sokszor nézem őt iskolában is, de attól tartok néha hogy nagyon rámenősnek tűnök neki. Hogyan kelthetném fel az érdeklődését, először is ha csak szimplán barátkoznék vele?


máj. 1. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz. Nem vagy elég rámenős. Ha a pároddá akarod tenni, több rámenősségre van szükséged. 31/F
máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Megkínálhatod valamivel esetleg, vagy mutathatsz neki a telódon valamit, ami érdekli őt.
máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Beszélsz vele és eldöntöd érdemes tovább menni vele ismerkedés terén. Nem nagyon lehet erre mást írni.
máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Feltételezem, ő ezeket nem tudja rólam"

"attól tartok néha hogy nagyon rámenősnek tűnök neki."


Beszéltél már vele? Ha nem, akkor kezd ezzel. A hasonló érdeklődési körötök nagyon jó beszélgetési alap. (Ezt a beszélgetést próbáld úgy intézni, hogy ketten legyetek. De ne gondold túl: elég, ha elhívod egy kicsit távolabb a többiektől, mutatni neki valamit. Lényegtelen, hogy mi az a valami, az számít, hogy már ketten vagytok.) Ha mindketten jól érzitek magatokat, hívd el randira. (Ebből biztosan rájön, hogy tetszel neki.)

máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Mindenképpen jelold be ismerősnek facebookon instan. És mondjuk iskola kapcsán is kérdezz tőle vmi, ilyen egyszerű dolgot hogy mondjuk ,,nemtudod esetleg, hogy..." Vagy vmi egyszerű kis apróságot kérdezni, és abbol látod mennyire nyitna feléd szívesen
máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Sokszor nézem őt iskolában is, de attól tartok néha hogy nagyon rámenősnek tűnök neki."

Az nem rámenősség, hogy lopva bámulod órán, pont az ellenkezője...

máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A kiránduláson kérdezz tőle valamit, akár sulival kapcsolatban akár egyébbel.

Vagy pl: Láttam te is szereted az xy című filmet, melyik a kedvenc karaktered?

máj. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyen mesterkélt beszélgetések sose vezetnek sehova. Ha nem tartoztok egy brancsba, nincs eredendően közös témátok, akkor inkább hagyd.
máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, lett belőle valami?
máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Mert az fontos, hogy ő hogyan viszonyul az egészhez és ebben az életkor sokat hozzáad.

máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!