Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az baj, hogyha néha rám tör,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, hogyha néha rám tör, hogy a legjobb haverommal jobb lenne összejönni a legjobb haverommal, és emiatt szakítani kéne a barátommal, akivel 4,5 éve vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Én bolondos, vicces, mindig nevetős, és extrovertált vagyok. A legjobb haverommal már óvodás korunk óta legjobb barátok vagyunk, én teljesen ugyanolyan, mint én, annyi különbséggel, hogy én jól tanulok, ő nem. 😂

A barátommal egyáltalán nem hasonlítunk egymásra. Szeretjük egymást, meg bármiről el tudunk beszélgetni. Meg nagyon aggódó. Pár napja derült ki, hogy garatgyulladásom van, és emiatt eléggé szárazan köhögök. Mikor ezt elmondtam neki, elkezdett borzasztóan aggódni értem. Elmondása szerint zokogott is esténként, és dühében belevert a falba. Szóval borzasztóan szeret engem. De teljesen ellentétek vagyunk. Ő nyugis, komoly, utál bolondozni. Humora sem nagyon van. Nem nagyon tud megnevettetni. Ami önmagában nem is baj.

A legjobb haverommal szeptember óta járunk egy suliba (a barátommal is), és érzem, hogy a legjobb haverommal sokszor sokkal jobban érzem magam, mint a barátommal, és emiatt elképzeltem, hogy milyen jó lenne vele összejönni.

Olyan szerelmet szeretnék, mint ami Varga Irén és Laci között van. De ami a köztem és a barátom között van, az inkább hasonlít Reyhan és Miran szerelmére a Bosszú Csapdájábanból.

Lehet velem van a baj, de olyan fura ez az érzés. Annyira megpróbálnám a legjobb haverommal, de ugyanakkor nincs szívem elhagyni a barátomat, mert azért kamaszkorban 4,5 év egy szerelemben tényleg elég sok idő, és ritka az ilyen. Meg a nehéz időkben sokszor csak egymásra számíthattunk. Most mitévő legyek?



ápr. 30. 19:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatban fontosabb a szenvedély ,mint a hasonlóság. A barátságodban láthatóan nincs és nem

is lesz soha szexuális töltet. Akivel jó ideje barátkozol és nem lett köztetek semmi évekig,hónapokig, azzal nem is lesz soha olyan ösztönös vonzódás,mint akivel kezdtettől fogva megvolt. Max a kíváncsiság hajt. Rosszul döntenél,ha elhagynád a barátod. A haverod hagyd meg a haveri szerepben vagy vele szakitsd meg a kapcsolatot.

máj. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11.

Én is úgy érzem, hogy ez lehet az igazság.

máj. 1. 12:20
 13/15 anonim ***** válasza:

11-es vagyok. Több hosszú kapcsolatom volt mar. Ezt szűrtem le. Hiába voltunk egyik exszel lelki összhangban,hasonlo stemelyisèggel,de nem volt részemrõl azonnali örjítő vonzódás ,ez sosem változott és idővel ez is okozta a kapcsolat vesztét. Több többèves kapcsolattal tudom igazolni. Fiú barátaim mindig is voltak és vannak. Ott is tapasztaltam,hogy soha nem fognak vonzani sok év barátság után se. Soha nem èrdekeltek úgy.

A te vágyódásod egyszerű szexhiányból ered. Ne hagyd ,hogy megtèvesszen.

máj. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mérlegeld, hogy szereted-e még a barátod, vagy továbblépnél
máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
#10 Kicsit off topic, de én egy picit tartanék ezektől az indokolatlan dühkitörésektől (már ha ezek azok). Kontrollációra való törekvéseket nem vettél észre rajta?
máj. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!