Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú a suliból, már nagyon régóta. A barátnőim szerint el kellene mondanom neki, mert így nem lesz belőle semmi. Tudom, hogy a fiúnak jobb kezdeményezni, de ő régebben már próbált összejönni velem, de én visszautasítottam (akkor még nem szerettem), ezért most azt hiszi, hogy nincs esélye nálam. Szerintetek mit tegyek, vagy hogy mondjam el neki?

máj. 10. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá vagy kezdj el közeledni
máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Első körben vedd fel kapcsolatba a közösségi oldalakon, élőben pedig keresd a társaságát, beszélgessetek sokat.
máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát, oké, de ezeken a dolgokon már túl vagyunk, most már tényleg tudnia kéne. Esetleg ha nem én mondom el neki hanem a barátnőim?
máj. 10. 17:13
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

1 személyes vallomásnak szerintem jobban örülne és jobban értékelné.

Vagy csak adj jeleket, pl. fogd meg a kezét, öleld át a derekát, s csak leesik neki hogy most már akarsz tőle valamit.

máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Nehogy egy szavát is elhidd az előző válaszolónak kedves Kérdező! A fiúk nem szeretik a rámenős lányokat.
máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Végzősök voltatok? Ha igen, úgy picit nehezebb lesz
máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem végzősök voltunk.

De akkor most mit tegyek, mármint ha elmondom neki akkor mikor és hogyan?

máj. 10. 22:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha egyszer már ő kezdeményezett, akkor úgy kerek, ha ezúttal te kezdeményezel. Szerintem ne gondold túl, beszélgessetek sokat, és mondd el neki, mit érzel. Hogy nagyon kedveled. Ha lehet élőben, de ha chaten az se tragédia. Ne aggódd túl, ne feszengj rajta. Sok sikert! ^^
máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
máj. 10. 22:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Sehogy ne mondd el neki. Már 600-szor leírtam különböző kérdésekhez, hogy a szerelmi vallomások a filmekben jól néznek ki, de a való életben nem. Akkor szokás érzésekről beszélni, ha már jártok egy-két hónapja, ezzel indítani baromi rossz ötlet.
máj. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!