Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem h akkor ez mi ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maras kérdése:

Nem értem h akkor ez mi ez valami tesztXD vagy csak megunta a pofám? Ha egyszer ő kezdeményezett, ő kért meg rá h próbáljuk meg akkor miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy lyány akit nagyon szeretek bár én akkor se akartam tőle semmit de ő még is csak meg babonázót. De most meg le mondja a randikat meg már FB-n sem ír vissza (magyarul már szarik a fejemre...).Különben én nem akartam neki szerelmet vallani csak a barátnője mondta hogy "...te is szereted ****-át , nem? mert ő egész nap rólad ábrándozik bla bla miért nem mondod el neki?..." én meg rá haraptam...De pont ezért nem akartam el mondani neki mondom én inkább meg próbálom el nyomni ezt az érzést hisz nem vok vevő a gyerek szerelmekre.

2013. júl. 19. 19:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Jó értelmesen meg fogalmaztam:P de remélem azért valami okos lány el magyarázza nekem h ez most miféle női reakció...előre is köffönöm:)
2013. júl. 19. 20:01
 2/7 anonim válasza:
94%
Itt megtalálod a megoldást a problémádra: [link]
2013. júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Megijedt..és most visszakozik! Tudom a kemény népek azt írják majd, hogy van más..sz@rik rád..egy fenét! simán megijedt az érzéseitől és fél! Nem vállalja magát! Ennyi!


Vagy megszívattak ha fiatalok! De ne vedd a szívedre mert ő égett be nem te...te vállaltad magad ő nem..ráadásul a paranoia nagy úr aki egyszer szemét a másikkal mindig retteghet majd, hogy visszakapja az élettől és egyszer ő lesz az áldozat! Főleg ha magából indul ki! Szívás!

2013. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
96%
Megismert, rájött, hogy hülye vagy és mégsem kellesz neki.
2013. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TOMAtm válasza:
100%

előzőnél a pont.

Ja de amúgy meg te is sz a r d le és akkor kvittek vagytok,ha akar valamit akkor úgyis keresni fog.

2013. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
háát 5-1 értelmes komment több amire számítottam:D de különben nem adok egyikőtök véleményére sem hülye lennék hisz nem is ismertek én se titeket...csak kíváncsi voltam pár ember véleményére , de látom itt hiába kérdek akármit csak az ostoba luser kockák írnak bunkó szövegeket bocs ezt nem feltétlen rátok értem hanem úgy összességében.Köszönöm azt az 1 értelmes választ , csá.
2013. júl. 20. 13:04
 7/7 tamara98 válasza:
Sziia az én véleményem szerint megijedt hogy komolyra fordul a dolog. Nem rád unt csak egyszerűen nem tudja, hogy hogyan kezelje ezt az egészet. Lehet, hogy fél attól,hogy ráunsz vagy átvered. Vagy csak tesztelni akar, hogy meddig "küzdesz" érte. :) valami kérdés ezzel kapcsolatba írj üzit
2013. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!