Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyennek kéne lennie egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek kéne lennie egy 3hónapos párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
(15)

2013. dec. 26. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen még semmi komolynak
2013. dec. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
91%
Olyannak, hogy jól érzed magad benne.
2013. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom a miénk milyen volt, amikor 15 volt a barátnőm.

Mindig nagyon figyelmes voltam, (rózsa, icebar, teaház, szabadulós játék, kirándulás, rengeteg közös program) ő jelentett számomra mindent, minél több időt próbáltam vele tölteni.

Az osztályából minden lány őt irigyelte, hogy milyen szerencsés, legalábbis nekem ezt állította...


Lényeg, hogy fél évvel később rám unt, nem volt számára semmi kihívás. Tudta, hogy én mindig ott vagyok rám mindig számíthat, és új kihívásra vágyott, és eldobott.


Tanulság, hogy ebben a korban még nagyon szeszélyesek a lányok, és bizonyára ez a fiúkra is jellemző. Szóval meg kell találni az arany középutat.


Szeresd, csináljatok közös programokat. De ne mindig te keresd, és ne találkozzatok majdnem minden nap. Kellenek a szünetek, hogy hiányozzatok egymásnak kölcsönösen.

2013. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat
2013. dec. 26. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!