Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez most mi? 13/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? 13/L

Figyelt kérdés

Van egy velem egy idős fiú. Ha nem vagyok vele úgy érzem szét robbanok, annyira roosz, hogy nem vagyok vele. Ha épp aludnék és akkor jut eszembe sehogy sem bírok elaludni. Ha a suliban, akkor figyelni nem tudok. Viszont ha vele vagyok, akkor semmit nem érzek. Illetve valamit igen, de nem annyira "erősen" mint amikor nincs velem, mert akkor megőrülök. Régebben nagyon jóba voltunk, de elrontottam és összevesztünk. Most már kicsit kezdünk megint jóban lenni. Amikor néha-néha beszélünk viberen, amikor vissza ír mindennél fontosabbnak érzem azt, hogy válaszoljak neki. Amikor vele vagyok majd kiugrik a szívem és úgy érzem megkell ölelnem (de ezt nem tehetem, mert annyira már nem vagyunk jóban). Nem tudom szavakba önteni azt, amit érzek.


13/L


2015. jan. 5. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Majd adok én neked a 20/5-el hogy örökre elfelejted :D
2015. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Ennél egyszerűbb nincs, kívánod őt. Kész Ennyi. :P :)

Am én is így vagyok csak az a srácc velem ül. ^.^

2015. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
20/5? Csak arra tudok tippelni, hogy még nem tudtad besorolni melyik kategóriába tartozol, így inkább 5-öst írtál a "fiú" helyett
2015. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem szereted a srácot. Bár én 17 vagyok, de nem éreztem még így..
2015. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
elnézést, össze vagyok zavarodva. >.< ha közelebb kerülök hozzá (pl. kocsiban mellettem ül) akkor érzem, hogy kiugrik a szívem.
2015. jan. 5. 18:41
 6/6 anonim válasza:
100%
Szereted:)
2015. jan. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!