Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Na erre valaszoljatok. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na erre valaszoljatok. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Szoval van egy lany.Mar lassan 1 eve ismerem,osztalytarsak vagyunk.Eleinte nagyon joba voltunk,habar elobe meg annyit se kerdeztem:mizu/stb..

Szoval kb. Szeptembertol elkezdtem neki hulye kerdeseket irni(mi a velemenyed errol-arrol,es emellett voltak neha perverz poenjaim is.)Addig fajultak ezek a mk a velemenyedek,hogy mar-mar zaklatasnak is felfoghato.Tehat fogta a lany,elege lett a kerdeseimbol,es letiltott.Aztan kb. 1hetre ra vettem neki 12tabla csokit.Oda akartam neki adni,de nem fogadta el.Ennek a tetejebe meg sirt is:egyes osztalytarsaim szerint azert,mert zaklatom,es hiaba tilt le,meg mindig cseszegetem.A masik verzio,hogy valami olyasmi jutott a fulebe,hogy o milyen genyo,hogy nem fogadja el az ajandekom.Mar remenytelen,hogy a csajjal 5ev alatt kibekuljek?Mit tudok tenni azert,hogy ne haragudjon mar ram?Igaz,hogy legalabb 383848eselyt adott,es elore szolt,hogy ez lesz,de mindenkinek jar egy 383849 esely,nem?



#csaj #zaklatás #tiltás #megharagudas
2015. máj. 14. 20:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet nem jo Temaba irtam ki,de ha mar ittvan,akkor ki kell probalni..xD 13/F a csaj is 13
2015. máj. 14. 20:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd békén a francba szegényt és csesztesd magad...
2015. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

1. Ez troll kérdés.

2. Ha nem, akkor fordulj pszichológushoz, mert komoly gondjaid vannak, ha nem tudsz leállni.

2015. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szegényt hagyd békén már nem lesz esélyed.
2015. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat..egyebkent mar boven nem baszogatom,mar miota..az en kedves kis falumba nincs pszichologus :(
2015. máj. 14. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Mondanám, hogy üljetek le és beszéljétek meg a dolgot, aztán ha azt szeretné te soha többet nem is szólsz hozzá, dehát ez nem egy kapcsolat, szóval nem menne bele egy ilyen beszélgetésbe.

Ellehet játszani, hogy kibékültök, (mondjuk barátok bevonásával akik oldják köztetek a feszültséget), de a lány szívébe örökre benne marad, hogy miként élte meg ezt a dolgot. Most mindenképpen hagyd, talán egy fél év múlva kaphatsz egy új esélyt. Akkor lehet az lesz a válasza: "Nem akarom ugyanazt eljátszani mint korábban".

Akkor megpróbálod megint félév múlva, majd egy év múlva majd 2, míg végül elfeleded.

2015. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom:D
2015. máj. 15. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!