Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám kiverni a fejemből?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nekem és a barátnőmnek is tetszik. A barátnőm nagyon nyomul rá, de mivel én nem akarok semmiről se lemaradni, ezért mindig, amikor beszélgetnek vagy lemegy hozzá a lályára velük megyek. Régen én tetszettem a fiúnak, sokak szerint még most is így van, de a barátnőmmel mostanában túl jóba van, a mások szerint meg ő tetszik neki. Nem szeretnék belerondítani a kapcsolatukba, de nem tudom azt a fiút kiverni a fejemből.

Légyszi, segítsetek mihamarabb!



2015. máj. 18. 18:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
valld be neki. A baratnod is bevallana neki, ha veled igy viselkedne.
2015. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elmondanám, hogy tetszik.
2015. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért lenne egy kérdésem: mégis hogyan mondjam el? Csak személyesen tudnám elmondani, de azt meg hogyan?
2015. máj. 19. 21:01
 4/11 anonim válasza:

Az a fontos, hogy csak kettesben legyetek!!

És mondd neki, hogy be kell vallanom valamit. Es akkor elmondod neki mit erzel:) Ha kolcsonos az erzese biztos meg fog csókolni. Ha nem akkor is mondani fog valamit, mert tuti, hogy tetszel neki.l, mivel, ha valakinek regen tetszett valaki akkor mindig is fog es valami az a 5% erzes megmarad. 😍 nyugodtan valld be neki aztán írd le mivolt, de uzit is írhatsz segítek. (Bocsi a helyesirasert telefonrol irok)

2015. máj. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi! De nekem pont az a célom, hogy elfelejtsem!!! Nem az, hogy összejöjjek vele.... Persze, azért jó lenne meg minden, csak nekem fontosabb a barátság, mint a "szerelem". És már a barátnőmnek is mondtam, hogy engem már nem érdekel, mert úgyis ő tetszik neki és én már nem akarok olyan vonat után szaladni, ami már rég elment... Úgy érzem, ha megmondanám neki és talán össze is jönnénk, az nem lenne tisztességes. Ezt nem tudnám megtenni.

Ha mégis rászánnám magam, akkir meg hogyan mondjam el neki? Mit mondjak? Ne is mondjam, csak írjam le? Ő úgy tudta meg, hogy a barátnőmnek tetszik, hogy felelsz vagy merszeztünk és azt a feladatot kapta (tőlem), hogy vagy elveszi a nagyoktól a kosárlapdát vagy leírja a telefonja jegyzetébe az érzéseit és megmutatja neki. És a másodikat választotta... A srác nem szólt semmit, csak kosarazott tovább. Én is így mondjam el? Vagy hogyan? Segítsetek!!!

2015. máj. 25. 10:13
 6/11 A kérdező kommentje:
Huhh! Ma megtettem! Írtam egy levelet és abban mindent leírtam, amit érzek (és persze kértem, hogy ezt ne mondja el senkinek se). Belecsúsztattam a matekkönyvébe és még mondtam is neki, hogy majd otthon csinálja meg a matekházit. Persze nem értette... Most, hogy végre elmondtam neki nem tudtam elfelejteni. Folyamatosan ezen kattog az agyam. Mit csináljak? Várjak?
2015. máj. 28. 19:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne a fejedből verd ki.
2015. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utsó: Lány vagyok, ha nem esett volna le!
2015. jún. 14. 16:02
 9/11 anonim válasza:
Ez kezdett érdekes történetté válni:) na és ha szabad kérdezni mi tórtént:)?
2015. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Majd írok privit később, utsó.
2015. jún. 17. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!