Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az baj ha 15 évesen még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha 15 évesen még nem volt barátom?

Figyelt kérdés
Szinte már minden osztálytarsamnak volt barátja de én nem akarom naponta cserélni majd és keresem a "szőke hercegem" . És már a múltkor emiatt beszóltak hogy miért nem pasizok be... és engem ez már zavar.
2015. máj. 22. 18:37
1 2
 1/18 Halloween Boszi ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Én mindjárt 16 leszek, és nekem sem volt még, sőt, nem is tetszett senki sem. Nem is igénylem. Majd lesz barátod, ha találkozol valakivel, aki rendes, kedves és kölcsönös lesz a ragaszkodás meg szerelem. :)

Ez hosszútávon még jobb is (mármint, hogy nem jártál még senkivel. Szerintem jobb minél érettebb fejjel kezdeni).

Vagy magad miatt és szeretnél már?

2015. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha találnék egy normális, jófej, helyes, sportos fiút igen.
2015. máj. 22. 18:52
 3/18 anonim válasza:
Nekem meg barátnőm nem volt! :S
2015. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Én fiú vagyok, de sose értettem az ilyen elvárást hogy ,,sportos''. Miért várja el ezt mindenki? Nem kötözködésből én sportolok, de a lányok többsége csak a fiúktól várja el önmaguktól meg elég ha a genetika csodát tesz.
2015. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát én leigazolt sportoló vagyok és szeretnék egy hasonló fizikai erőnlétben levő fiút. :) akivel majd biziglizni mehetek, kirándulni
2015. máj. 22. 18:56
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem baj. Nekem is 15 evesen lett baratom majd neked is lesz nem sokara. Egyaltalan nem rossz majd idovel megtalalod az igazit addig szard le akik beszologatnak :) mi 3 eve vagyunk egyutt

18/L

2015. máj. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én sportolok (foci) nem szoktam bunkó lenni a csajokkal azt hogy helyes vagyok azt te dönds el:D 17/F
2015. máj. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Leigazolt sportoló?

Mit sportolsz?

2015. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen leigazolt. Kajakozom. Versenyszerűen s nem hobbi. Holnap is megyek országos bajnokságra ;)
2015. máj. 22. 19:00
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Én meg 17 éves lány létemre vagyok 17 éve stabil szingli, és messze nem ez a rekord világszinten. :D Tudom, hogy nyomasztó, főleg ha még szóvá is teszik, de biztos vagyok benne, hogy utólag azt bánnád jobban, ha megfelelési kényszerből pasiznál be. Sokan tanúsíthatják, hogy érdemes az embernek kitartania az elvei mellett. Fel a fejjel! :D
2015. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!