Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki, hogy 17 évesen még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy 17 évesen még nem volt normális barátom?

Figyelt kérdés
Nemrég lettem 17, eddig egy barátom volt, nem igazán volt komoly a dolog, egy nagyobb ügy után viszonylagos békében elváltak útjaink néhány hónap után. A környezetemben látom a lányokat, akik 1-2 hónappal egy szakításra rá máris új fiúval vannak és kicsit irigy vagyok. Nem vagyok csúnya lány, átlagosnak érzem magam, mások szépnek szoktak nevezni, és nem értem mi bennem a "hiba" :/ Kicsit félénk vagyok, fiúk, ez annyira taszító jellemvonás?

2014. júl. 26. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki..nyugi.
2014. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok és fiú. Velem is ez a helyzet, de engem valahogy nem bánt a dolog. Na jó, egy picit... Ha más szépnek nevez akkor az biztosan úgy van. Egyébként számomra egyáltalán nem taszító a félénkség, sőt. Szeretem a kihívásokat, így az olyan lányokat is, akik nem adják könnyen magukat. :)
2014. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Engem sem szokott úgy bántani, hogy folyton ezen rágjam magam, csak néha felvetődik bennem ez a kérdés :D Főleg, amikor a rokonok kezdenek el vele piszkálni...
2014. júl. 26. 23:31
 4/14 anonim válasza:

nem ciki :) nekem 19 évesen volt az első barátom, 2 hónapig tartott, de kicsit meg is bántam.. egy utolsó paraszt volt. most, 20 évesen van az első komoly barátom :)

sokszor én is úgy éreztem hogy gáz vagyok meg minden, de nem kell :) semmiről se vagy lemaradva :) velem csak annyi volt egyébként, hogy túlsúlyos vagyok. állítólag az arcom meg minden szép, csinos, csak a kilók.. :)

2014. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
És szerinted az jó neked h e miatt rágod magad? Nekem se volt barátnőm s köszönöm szépen megvagyok nélküle. 18/f
2014. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Nálam is ez van.:D

Szó szerint 0 kedvem van már néha rokonokhoz menni, mert 10/9 esetben azt hallgatom: " Na, hogy állsz a csajokkal? vagy jaaj ebben a korban már simán lehetne valakid stb. "

Vajon az én hibám, hogy nekem nem tetszenek a mostani lányok többsége?! ( a flegma pics@kra gondolok) és sajnos egyre csak több van belőlük..

Na mindegy nem kezdem el sajnáltatni itt magam, úgy is mindenki leszarja mivan velem.:DD

A lényeg,hogy nem vagy egyedül!

18/F voltam.

2014. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jogos. Gondolom nem új és nagyon egyedi az esetem, de jó néha mások véleményét hallani :)
2014. júl. 26. 23:39
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! :) Igen, engem is inkább a rokonok zavarnak, hogy mindenáron erőltetnék :D
2014. júl. 26. 23:48
 9/14 anonim válasza:

Nem ügy. Nekem se volt még hosszabb kapcsolatom.

24/f

2014. júl. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Magoran ***** válasza:

A nagyapámnak már 15 éves korában volt barátnője. Később csak lánya született, és én vagyok az egyedüli fiú unokája. Képzelheted, minden alkalommal, mikor ott vagyok nála megkérdezi, hogy mikor lesz már barátnőm, és utána megkérdi hogy ugyan miért nincs, hisz az apám ilyen korában már udvarolt a lányának... Ezt végighallgatni nem túl kellemes úgy évi 7-8 alkalommal, miközben én még mindig szorgalmasan próbálkozok...

Egyébként nem ciki az, hogy még csak egy kapcsolatod volt. Végülis remélem, hogy nem az, különben én eléggé ciki vagyok...

Ne legyél irigy rájuk. Nem fogsz kapni egy "achievement"-et azért, mert már jártál 20 sráccal. Vagy ha mégis, senki se fogja azt nézni.

A félénkségen próbálj változtatni szerintem. Persze azzal íz élhet az ember boldog teljes életet, ahogy párt is találhat magának, de jobb, ha van egy egészséges önbizalmad. Úgy a fiúk is jobban észrevesznek, könnyebben megtetszel nekik, hisz valamennyire már ismernek, emellé te is boldogabb vagy, hisz könnyebben elfogadod magad.


17/f

2014. júl. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!