Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelem? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

van egy fiú akivel nemrég találkoztam.

Bejelöltem facebookon visszajelölt beszélgetünk néhányszor de semmi komoly.aztán megkérdeztem tőle hogy nincs-e kedve találkozni de nem írt vissza nem sokkal késöbb újra találkoztunk és azt mondta azért nem írt vissza mert nem mer és szégyenlős aztán a barátja mondta ,hogy ő nem szeretne ismerkedni nem szeretne barátnőt na most írtam neki egy hosszabb üzenetet tisztázni a dolgokat és hogy döntse el mit szeretne mert unom hogy néha nem ír néha ír stb. erre azt írta hogy barátkozni ezután beszéltünk majd rá 2 napra írtam hogy szia de nem ír vissza 5 napja tudom hogy kicsit furán írtam le de probáltam egyszerűsíteni nem tudom hogy tetszem-e neki nyilván nem mert akkor írt volna a lényeg az hogy én nagyon megkedveltem és mindig rá gondolok nem tudom mit kéne tennem talán túlságosan nyomultam vagy nem is tudom de azért voltak arra utaló jelek hogy tetszem neki kiváncsi lennék egy fiú mit gondol ilyenkor



2015. jún. 6. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:

gyenge kifogás, hogy szégyenlős :) ha neki is annyira tetszenél meg minden mint ő neked akkor visszaírna :)

szóval ha nem ír vissza, akkor ne próbálkozz. ne nyomulj :) hiszen hiába próbálkozol ha ő nem akar téged :) szóval let him go :)

2015. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen ez valóban így van ahogy mondod de nagyon megkedveltem vagy nem is tudom csak piszkál a tudat hogy nem tetszem neki és így elég nehéz...
2015. jún. 6. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:
hidd el, hogy lesz még ennél sokkal nehezebb dolog is az életedben ! :) de mindig el kell hinned ( mint most is) , hogy elég erős vagy ahhoz, hogy tovább lépj :)
2015. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom de olyan jó lett volna... és nem tudom...valahol érzem legbelül hogy nem lesz semmi de nehéz beismerni és továbblépni =(..
2015. jún. 6. 22:32
 5/5 anonim válasza:
Most ugy latszik mindenhol szegyenlosek a fiuk. Nalam is hasonlo a helyzet csak nalam a fiu legalabb ir meg olyan kerdeseket tesz fel hogy csak nezek na mindegy. En varok nem lepek megvarom mig o jon ha fontos vagy neki keres ha nem akkor majd rajon hogy mit veszitett. :) :)
2015. jún. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!