Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi esélyem van így barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van így barátnőt találni?

Figyelt kérdés
170cm magas és 67kg,nagyon izmos vagyok,szerintem a kinézetem olyan átlag körüli,de viszont a testtartásom eléggé ferde persze ha emberek közt vagyok törekszem az egyenes testtartásra,van egy pár pattanásom is.. Szóval ez a két dolog(pattanások, testtartás) mennyire hat az esélyeimre lányoknál?
2015. jún. 12. 01:05
 1/8 anonim válasza:
ha nem vagy bénapofi (vannak nagyon gáz fejek), sem divatmajom, emellett belsőleg is féfrias vagy, találsz magadnak csajt, nyugi :)
2015. jún. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bénapofi gyönyörű csajoktól 1-10 ig általában 8 pontot szoktam kapni kinézetre ruhában és úgy hogy az arcom is látszik,akkor gondolom ruha nélkül még rátennék 1-2 pontot :D mit értessz férfiasság alatt?
2015. jún. 12. 01:20
 3/8 anonim ***** válasza:
az egyes csaj válaszából már rájöhettél, hogy a csajoknak csak a külső, ha helyes vagy lehet nőd, ha ronda vagy esélytelen
2015. jún. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Számít a külső, de nem az a lényeg. Legalábbis annak nem aki komoly kapcsolatot keres. Ahhoz az kell hogy kedves, udvarias, okos, jól nevelt legyél. Mint egy igazi férfi.

Hogy külsőre kinek mi jön be az más dolog. Ha csajok 8 pontot adtak neked akkor azoknak már alapból bejössz... de mondjuk nekem nem jönnél be mert az izmos srácoktól irtózom. Számomra egy izmos test ijesztő.

2015. jún. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67 kilósan te aztán NAGYON izmos lehetsz......:DD
2015. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó na nem vagyok olyan nagyon izmos,azért több az átlagnál,de nagyon látszik mivel nincs rajtam felesleg.. :D
2015. jún. 12. 11:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha belsőleg normális vagy, akkoe szerintem sok esélyed van:)
2015. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
"egyes csaj" vagyok, már elnézést, nem szokás végigolvasni? HA BELSŐLEG IS FÉRFIAS VAGY... csak a kérdező a külsejével kapcsolatban aggodalmaskodott, ennek ellenére kitértem rá, ha megtetszik valakinek, utána a belsőt fogják vizslatni. elárulnám, hogy az "egyes csajt" baromira nem érdekli a külső. köszi ;) szóval: ha a belsőd is férfias, akkor szerintem udvarias, lelkileg erős vagy (értem ezalatt a határozottságot például, nem hiszek abban hogy a férfi sose sírhat - még mielőtt ismét belémkötnek), intelligens, nincs undorítóbb egy tajparaszt pasinál. és tud hűséges lenni. így hirtelen ezeket tudom felsorolni neked, de fáradt vagyok, úgyhogy tegyetek még hozzá :)
2015. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!